Runner's World poleca:

Biegi

toi toi bieganie, przenośne toalety bieganie, toalety na zawodach Biegi

Toi-toi i bieganie, czyli gdzie biegacz chodzi piechotą

Według Benjamina Franklina pewne są tylko śmierć i podatki. W świecie biegaczy nieuchronne są też kolejki do WC. Postanowiliśmy lepiej poznać te plastikowe budki. Na kolejnych stronach jest wszystko, co chcesz wiedzieć (i parę rzeczy, których wolisz nie wiedzieć) o przenośnych toaletach.

Runner's World Polska, Runner's World okładka, Runner's World targi Poznan, Poznań Sport Expo Biegi

Maratończycy z Poznania na okładce Runner's World

Podczas targów Poznań Sport Expo, organizowanych przy okazji 17. PKO Poznań Maraton, maratończycy mogli zrobić sobie zdjęcie na okładce Runner's World. Ze wszystkich nadesłanych fotek wybraliśmy najlepsze, a ich autorzy otrzymają cenne nagrody.

Gorilas Run Warsaw: goryle pobiegną przez Warszawę! Biegi

Gorilas Run Warsaw: goryle pobiegną przez Warszawę!

Miejskie bieganie staje się coraz bardziej popularne. Wkrótce w Warszawie udowodni to stołeczna grupa biegowa Gorilas Run Warsaw, która zaprasza na jedyne w swoim rodzaju miejskie bieganie!

Ciekawostki na temat maratonu Biegi

Śmierć, alkohol i ręka córki, czyli 20 ciekawostek o maratonie

Czy wiesz, że mógł być krótszy? A pewien Włoch przez pomoc sędziów stracił szansę na mistrzostwo olimpijskie? Z królewskim dystansem od samego początku wiązały się niesamowite historie. A każdy biegacz, który się z nim mierzy, dodaje własną. Poznaj przygody innych i dopisz swoją na maratonie.

oszustwo bieganie, bieganie przekręty, bieganie na skróty, jak oszukują biegacze Biegi

Biegowe oszustwo: Przekręty na zawodach biegowych

Oszustwo w sporcie ma długie tradycje. Już w starożytności robiono przekręty, np. przekupując konkurentów. Przyłapany zawodnik musiał wtedy za karę postawić pomnik Zeusowi. Antyczne poszukiwania dróg na skróty przetrwały do dzisiaj.

Runner's World Camp 2016, obóz Runner's World, obóz Szklarska Poręba Biegi

Runner's World Camp 2016 [FOTORELACJA]

W 5 dni nie zbudujesz formy, ale nauczysz się, jak biegać przez lata i cieszyć się z treningu. Taka idea przyświeca obozom organizowanym przez Runner's World. Sukcesy jego uczestników dowodzą, że to dobry kierunek. Zobacz, jak poznawaliśmy arkana biegania w 2016 roku w Szklarskiej Porębie.

runmageddon, biegi przygodowe, biegi przeszkodowe, błoto Biegi

Biegi z przeszkodami: Krew, pot i zabawa [trening, patenty]

Sam bieg to dla Ciebie za mało? Spróbuj totalnej masakry. Siniaki ścielą się gęsto, a błoto wychodzi uszami. Gdy ścigasz się na poważnie, czeka Cię przeprawa rodem z Rambo. Jak się bawisz, to poczujesz się jak Shrek w jego przydomowym bajorku.

Biegowe rekordy Guinnessa, czyli patent na mistrzostwo świata Biegi

Biegowe rekordy Guinnessa, czyli patent na mistrzostwo świata

Kto z nas nie chciałby być mistrzem świata w jakiejś konkurencji... Okazuje się, że jest to prostsze, niż Ci się wydaje. Wszystko dzięki Księdze Rekordów Guinnessa, która jest otwarta na kreatywne umysły i czeka, aby wypełnić się kolejnymi osiągnięciami. Tymi biegowymi także.

Biegi, któe zmienił świat Biegi

TOP 9 przełomowych biegów w historii metod treningowych

Osiągnięcia, które wydawały się niemożliwe do czasu, aż pojawił się biegacz, który to zrobił. To historia 9 takich startów, od Archie Hahna do Usaina Bolta. Każdy z nich wnosił jakąś przełomową cegiełkę w budowie historii naszej dyscypliny. Zobacz starty, które zmieniły bieganie.

Biegi patriotyczne Biegi

Biegi patriotyczne, czyli moda na biało-czerwone bieganie

Powodów, żeby wziąć udział w biegach upamiętniających historyczne wydarzenia może być wiele. Jedni biegną po prostu po wynik. Inni - żeby spojrzeć w oczy powstańcowi, żeby mieć dreszcze, żeby się popłakać, żeby biec, żeby pamiętać, żeby Polska…

The Color Run Warszawa 2016 Biegi

The Color Run znów pokoloruje PGE Narodowy

Tereny wokół PGE Narodowy już 10 września staną się areną drugiego w tym roku polskiego biegu The Color Run.Pokolorowani biegacze liczącą 5 km trasą dookoła stołecznego stadionu dotrą na błonia, gdzie czeka ich wielobarwny festiwal z całą masą atrakcji.

Dugway Trail and Ultra Run Biegi

Dugway Trail and Ultra Run. Bieg na poligonie armii USA

Raz w roku amerykańska armia daje możliwość wejścia cywilom na teren poligonu doświadczalnego. To dzień biegu Dugway Trail and Ultra Run, do którego może zgłosić się każdy. Do startu dopuszczeni jednak zostają tylko ci, którzy pozytywnie przejdą weryfikację przeprowadzaną przez wojsko.

Runner's WorldPorady dla biegaczy

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij