[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Elita biegła 24 godziny w Łysych

W drugi weekend września w gminie Łyse na Mazowszu po raz drugi rozegrano mistrzostwa Polski w biegu 24-godzinnym. Na starcie stanęła elita, wśród nich tacy mistrzowie jak: Patrycja Bereznowska – rekordzistka świata, Joanna Biała – mistrzyni z Kladna i Waldemar Pędzich – weteran biegów ultra.

11. PZLA Mistrzostwa Polski w biegu 24-godzinnym

W sobotę, 8 września, punktualnie o godzinie 10 uczestnicy 11. PZLA Mistrzostw Polski w biegu 24-godzinnym rozpoczęli walkę o medale na pętli mierzącej 1995 metrów. Jak zwykle przyjechało kilku biegaczy z Ukrainy i Białorusi. Parę osób przyjechało bić rekordy, ale ich ambitne plany pokrzyżowały… dwie ulewy - szczególnie ta nocna dała się zawodnikom we znaki.

Łyse, które pierwszy raz gościły te zawody w 2015 roku, po raz kolejny stanęły na wysokości zadania i świetnie zorganizowały imprezę. Biegaczy witały śpiewająco panie w strojach ludowych. Był również burmistrz, dzięki któremu całkiem niedawno położono asfalt na sporej części trasy.

REKLAMA

Jeden z biegaczy zapewne bardzo się z tej równiutkiej trasy ucieszył, ponieważ biegł… boso! Powiedział, że wytrzyma 24 godziny, z powodu kontuzji skończył bieg cztery godziny przed końcem. Szacunek dla niego, że tyle godzin wytrzymał. Podobno zawsze tak biega, bo taki ma styl życia… Dla tych, którzy nie wiedzą: nie ma obowiązku biec przez pełne 24 godziny, można zejść w każdym momencie. Można również przespać się w zlokalizowanej przy starcie szkole.

Duże brawa należą się również mieszkańcom Łysych, bo dzięki ich szalonemu dopingowi kilku biegaczy wykrzesało z siebie jeszcze trochę mocy. Nawet okoliczne sklepy obiecały, że będą dłużej otwarte, żeby serwismeni mogli zrobić zakupy.

Wśród mężczyzn bieg wygrał Andrzej Piotrowski, pokonując w ciągu 24 godzin 243 km. Wśród kobiet triumfowała zdecydowana faworytka mistrzostw Patrycja Bereznowska po przebiegnięciu 232 km.

PG

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij