[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Ruszyły zapisy do Biegu Nocnego na 10 km przed Cracovia Maraton

Można już zgłaszać się do Biegu Nocnego na 10 km, który po raz szósty będzie towarzyszył krakowskiemu maratonowi. W 2019 roku impreza znów zostanie zorganizowana w wieczór poprzedzający Cracovia Maraton - 27 kwietnia o godz. 21:30. Po raz drugi z rzędu uczestnicy biegu wystartują i zafiniszują tam, gdzie maratończycy – na Rynku Głównym!

Bieg Nocny w Krakowie Bieg Nocny na 10 km - 27 kwietnia, godz 21:30, Rynek Główny w Krakowie (fot. organizator).

Po drodze zawodnicy napotkają wiele wspaniałych zabytków, znanych z trasy krakowskiego maratonu. Dystans 10 km należy pokonać w czasie nie dłuższym niż 1,5 godziny.

Ustanowiony został limit uczestników – 5000. W biegu mogą wziąć udział osoby, które do dnia 27 kwietnia 2019 roku ukończą 18 lat.

REKLAMA

Do 31 marca opłata startowa wynosi 50 zł. Od 1 kwietnia do końca przyjmowania zgłoszeń internetowych (18 kwietnia) będzie to 80 zł, a w Biurze Zawodów (w przypadku niewyczerpania limitu startujących) – w dniach 25-27 kwietnia, w holu pod trybuną wschodnią Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana przy ul. Reymonta 20 – 150 zł.

Z regulaminem biegu można się zapoznać TUTAJ, a zapisy internetowe prowadzone są TUTAJ.

Strona internetowa imprezy: biegnocny.pl. Więcej szczegółów i aktualne wiadomości znajdziecie również na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij