[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Trzeci Bieg Kobiet Anita Zawsze Pier(w)si w Poznaniu [RELACJA]

1 października poznańską Cytadelę opanowały kobiety w różowych i błękitnych koszulkach. Ponad 1000 pań z całej Polski rywalizowało na dystansie 5 i 15 km w trzeciej edycji Biegu Kobiet Anita Zawsze Pier(w)si. Impreza udała się znakomicie, bo uczestniczki myślą już o kolejnej edycji.   

Trzeci Bieg Kobiet Anita Zawsze Pier(w)si w Poznaniu fot. Waldemar Łomża

Impreza miała nie tylko wymiar sportowy, ale także  - w strefie mety znajdował się mammobus oraz cytobus gdzie można było wykonać bezpłatne badania profilaktyczne. 

Trasy obu biegów nie należały do łatwych, obfitowały w podbiegi, zbiegi oraz ostre zakręty co dla wielu zawodniczek okazało się niemałym wyzwaniem. Wszystkie jednak ukończyły bieg, a było to możliwe dzięki pozytywnej energii jaka panowała na imprezie. Do startu przygotował panie Nikodem Kotewicz z Primavera Jastrzębia Góra, który z pewnością na długo zapadnie paniom w pamięci.

REKLAMA

Pomocny okazał się także żywiołowy doping kibiców, którzy zgromadzili się licznie aby wspierać kobiety w sportowych zmaganiach. 

W strefie mety znajdowało się miasteczko biegowe gdzie czekały na biegaczki energetyczna muzyka oraz liczne atrakcje. Każda z uczestniczek po ukończeniu biegu otrzymała piękny, kolorowy medal.

Najszybsza z pań na dystansie 5km - Zuzanna Baraniak potrzebowała zaledwie 19 minut i 13 sekund aby ukończyć bieg. Na dystansie trzy razy dłuższym triumfowała Małgorzata Kołacka z czasem 1:03 powtarzając sukces z ubiegłego roku.

Wszystkie wyniki na stronie:

5 km -  https://goo.gl/LFn9k9

15 km - https://goo.gl/DeS6x2

Bieg Kobiet to impreza, która odbywa się nie tylko w stolicy Wielkopolski, ale też we Wrocławiu, Świdnicy, Gdyni, Warszawie i Łodzi. Co roku coraz więcej pań integruje się w różowych imprezach, które wykraczają daleko poza ramy zwykłej rywalizacji sportowej.

 Idea, która przyświeca tym biegom to nie tylko zdrowie, sport i aktywność, ale przede wszystkim świadomość profilaktyki antynowotworowej. Kolejna edycja biegu w Poznaniu już za rok, a sezon tegorocznych Biegów Kobiet zamyka impreza w Warszawie, która odbędzie się już 22 października.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij