Runner's World poleca:

Warsaw Track Cup

Poleć ten artykuł:

Na stadionie warszawskiej Agrykoli odbędzie się kolejna edycja imprezy Warsaw Track Cup czyli zawodów na bieżni dla każdego. Trenerzy Warszawskich Ścieżek Biegowych zapraszają tych, którzy już na tartanie startowali, jak i nowych biegaczy oraz biegaczki.

Zawody III edycji Warsaw Track Cup odbędą się we wtorek 6 września 2011 roku na stadionie warszawskiej Agrykoli (ul. Myśliwiecka 9). Zostaną rozegrane biegi na dystansach: 1000, 1500 i 3000 metrów. Będą one świetną okazją do szybkościowego przetarcia przed dłuższymi biegami ulicznymi.

Pierwsza seria rusza o 20.15. Biuro zawodów otwarte jest od godziny 19.45. Na stronie www.sciezki-biegowe.pl rozpoczęły się już zapisy do mityngu. Opłata rejestracyjna wynosi 15 zł. Ze względu na unikalny charakter zawodów, obowiązuje limit 300 uczestników.


Co czeka na biegaczy? Bieg przy świetle jupiterów, muzyka w trakcie każdej serii, wsparcie trenerów Ścieżek Biegowych oraz doświadczonych fizjoterpeutów (Fizjoperfekt), elektroniczny pomiar czasu i mnóstwo dobrej zabawy. Każdy będzie mógł na własnych stopach bezpłatnie przetestować modele butów z jesiennej kolekcji Nike Running.

Uczestnicy mityngów Warsaw Track Cup biorą udział w końcowej klasyfikacji. Można zdobyć pamiątkowy medal, startując w cyklu 4 imprez  (9 maja, 21 czerwca, 6 września i 4 października). Wystarczy przebiec wszystkie 3 dystanse (np. w pierwszej imprezie 1000 m, w drugiej 1500 m , w trzeciej 3000 m, jedną z imprez można odpuścić lub poprawiać na niej wybrany dystans).

Prowadzona jest punktacja najszybszych zawodników w klasyfikacji generalnej oraz w kategoriach wiekowych i rywalizacji drużyn. Ostatnie, finałowe zawody Warsaw Track Cup odbędą się 4 października. Szczegóły na specjalnej podstronie Warsaw Track Cup w serwisie www.sciezki-biegowe.pl.

Tagi: zawody | impreza | bieganie | stadion | tartan

Oceń artykuł:

--

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

Runner's WorldPorady dla biegaczy

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij