Runner's World poleca:

Zestawy startowe dla uczestników Sky Tower Run 2015 są już gotowe

Poleć ten artykuł:

W maju odbędzie się II edycja Sky Tower Run 2015. Z tej okazji organizatorzy przygotowali sportowe akcesoria dla wszystkich biegaczy oraz sympatyków sportu, którzy wezmą udział w biegu na 49. piętro kompleksu biurowo-handlowego Sky Tower we Wrocławiu.

pakiet startowy, sky tower,

A co znajdzie się w pakiecie startowym? Na wszystkich uczestników biegu Sky Tower Run 2015 czekać będą wyjątkowe, bo limitowane koszulki oraz skarpety techniczne.

Ponadto miłośnicy biegania otrzymają polskie wydanie największego na świecie magazynu Runner’s World. Znajdą tam nie tylko cenne porady i informacje o bieganiu, ale również proste sposoby na poprawę kondycji i zdrowe odżywianie.

Wszystkie gadżety dla biegaczy zapakowane będą w poręczny worek sportowy ufundowany przez Mazda Jaremko. To jednak nie koniec niespodzianek. Worek zapełni się także gadżetami i upominkami od sponsorów i partnerów wydarzenia.

„Najdzielniejsi i najwytrwalsi uczestnicy biegu, którzy pokonają 1142 schody i zdobędą wieżę Sky Tower, otrzymają na mecie pamiątkowe medale II edycji biegu Sky Tower Run 2015. Osoba, która uzyska najlepszy czas wbiegając na 49 piętro zdobędzie nagrodę główną w wysokości 5 tysięcy złotych. Serdecznie zapraszamy do rywalizacji i zabawy” – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Galerii Handlowej Sky Tower.

Opłata startowa w biegu Sky Tower Run 2015 wynosi 45 złotych. Aby zapisać się na bieg, wystarczy zarejestrować się przez stronę internetową pod linkiem: www.galeria.skytower.pl/run.html

RW

Tagi: sky tower run 2015 | sky tower wrocław | bieganie po schodach

Oceń artykuł:

3.5

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

Runner's WorldPorady dla biegaczy

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij