[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

DIETA

Zasady odżywiania dla sportowców amatorów – tych początkujących i zaawansowanych. Dowiesz się tutaj, jak skutecznie zgubić zbędne kilogramy, jak osiągnąć wymarzoną szczupłą sylwetkę, jakie jedzenie dostarczy Ci mocy na cały dzień, co jeść przed, po i w trakcie biegania. Do tego porady, jak zaplanować pod względem żywieniowym start w zawodach. Znajdziesz najzdrowsze produkty, które powinny znaleźć się w Twojej kuchni. Poznasz przepisy na proste, smaczne i pełnowartościowe posiłki. Dzięki nim poradzisz sobie z małym i wielkim głodem, nigdy nie zabraknie Ci energii i nie dopadnie Cię nawet przeziębienie. Przekonasz się, jak jedzenie wpływa na Twoje samopoczucie, zdrowie i formę na trasie.
1 2 3 ... 18
STRONA 1 z 18
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij