[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Kulki mocy - energetyczna przekąska od Dobrej Kalorii

Kulki mocy z wytrawnym kakao, słodkimi daktylami i olejkami owocowymi: pomarańczowym i limonkowym – to słodka przekąska w zupełnie nowym wydaniu od Dobrej Kalorii, marki tworzonej przez rodzinną firmę z Częstrochowy. Są w 100% naturalne i nie ma w nich dodatku cukru.

"Kulki z nutą limonki i pomarańczy to taka nasza, zdrowsza wersja trufli. To produkt, który wręcz rozpieszcza podniebienie - mówi o nowościach Karolina Kubara, współwłaścicielka marki Dobra Kaloria. - Wewnątrz miękkie, lekko wilgotne, obsypane wytrawnym kakao w dwóch smakach, które osiągnęliśmy dzięki dodaniu naturalnych olejków owocowych. Olejki, które stosujemy, są wyciskane ze skórek pomarańczy i limonek, dzięki czemu osiągnęliśmy intensywny smak i zapach w naturalny sposób, bez sztucznych aromatów".

Kulki, tak jak wszystkie produkty Dobrej Kalorii, poza przyjemnością, dostarczają także cennych składników odżywczych – są źródłem żelaza i magnezu oraz zawierają wysoką zawartość błonnika i potasu.

Nie ma w nich dodatku cukru, a ich słodycz wynika wyłącznie z daktyli. Charakteryzuje je też w 100% naturalny, prosty skład w którym znalazły się: daktyle, migdały, orzechy nerkowca, kakao, wiórki kokosowe oraz olejki: limonkowy lub pomarańczowy, w zależności od wersji smakowej. Są to produkty typu RAW, co oznacza że ich produkcja przebiega w temperaturze poniżej 42°C, dzięki czemu nie tracą cennych wartości odżywczych podczas obróbki termicznej.

Kulki mocy oferowane są w wygodnych opakowaniach typu doypack, dzięki czemu świetnie sprawdzają się jako przekąska do torebki. Pierwszą siecią, która wprowadziła je do swojej oferty, jest sieć drogerii Rossmann.

DK

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij