[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Flexitarianizm, dieta paleo i dieta 5:2. Którą dietę wybrać?

Kurczowe trzymanie się zaleceń cudownych diet często kończy się tak, że w którymś momencie coś idzie nie tak i z trzymania reżimu żywieniowego zwyczajnie rezygnujemy. Czasem warto nagiąć zasady modnych diet i dopasować je do siebie, żeby forma i samopoczucie poszły w górę - zobacz, jak to zrobić w przypadku flexitarianizmu, diety paleo i diety 5:2.

Przejdź do artykułu
  • avatar zgłoś
    przez ~Wiki,
    2018-10-06 00:35:05

    Jak dieta, to tylko racjonalna, pozbawiona cukru i przetworzonych produktów. Całe wakacje starałam się o to, aby spełnić marzenie o szczupłej sylwetce. Udało się! Wystarczyła odpowiednia dieta, codzienna aktywność fizyczna i stosowanie iqgreen. Suplementacja doprowadziła do tego, że mój metabolizm został podkręcony, a apetyt zahamowany. W końcu raz na zawsze pozbyłam się mało estetycznej oponki i nie muszę się bać efektu jojo.

  • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij