[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Flexitarianizm, dieta paleo i dieta 5:2. Którą dietę wybrać?

Kurczowe trzymanie się zaleceń cudownych diet często kończy się tak, że w którymś momencie coś idzie nie tak i z trzymania reżimu żywieniowego zwyczajnie rezygnujemy. Czasem warto nagiąć zasady modnych diet i dopasować je do siebie, żeby forma i samopoczucie poszły w górę - zobacz, jak to zrobić w przypadku flexitarianizmu, diety paleo i diety 5:2.

Przejdź do artykułu
    przez ~Wiki,
    2018-10-06 00:35:05

Jak dieta, to tylko racjonalna, pozbawiona cukru i przetworzonych produktów. Całe wakacje starałam się o to, aby spełnić marzenie o szczupłej sylwetce. Udało się! Wystarczyła odpowiednia dieta, codzienna aktywność fizyczna i stosowanie iqgreen. Suplementacja doprowadziła do tego, że mój metabolizm został podkręcony, a apetyt zahamowany. W końcu raz na zawsze pozbyłam się mało estetycznej oponki i nie muszę się bać efektu jojo.

przez ~Rafał,
    2018-10-24 09:22:35

Według mnie zawsze najlepsza będzie dieta odpowiednio zbilansowana, a nie skupiająca się tylko na konkretnych produktach. Polecam catering WygodnaDieta.pl, bo jest bardzo skuteczny i bezpieczny dla organizmu.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij