[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Info

Dyskusja do tematu: Lepsze wyniki treningowe dzięki słuchaniu muzyki?

Jeśli dbasz o formę to w czasie treningów dajesz z siebie wszystko – krew tętni w żyłach, a ciało pracuje na najwyższych obrotach. Tu z odsieczą przychodzi muzyka. Badania wykazują, że jej właściwy dobór pozwala osiągać lepsze rezultaty treningowe.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~MałaMi,
  2017-01-16 23:05:43

  Potwierdzam od czasu jak dostałam słuchawki to chętniej wracam do biegania. Trochę byłam do nich słabo nastawiona ponieważ bałam się że będą wypadały albo nic nie będę słyszała jednak. Dostałam Lamaxy P1 nie są one jakieś drogie wiec z tym też się czuję ok.

 • avatar zgłoś
  przez ~Rudyk82,
  2017-01-16 23:22:20

  Ależ oczywiście, że z muzyką lepiej się biega. Pytanie tylko co dobierasz, bo jedni wolą muzykę szybszą od bicia serca (większość), a inni klimatyczne rytmy, które im konkretnie nadają rytm, niekoniecznie zgodny z bieganiem (mniejszość). Ja np. wrzucam bonobo albo trentemoller lub inne spokojne, klimatyczne elektro i bez problemu łapię rytm, szczególnie w dobrym sprzęcie - http://www.redcoon.pl/c10060000-S%C5%82uchawki - także tylko dobrać odpowiednią dla siebie parę, wrzucić ulubioną playlistę i każdy doktor tylko przytaknie, że taka forma motywacji do biegania jest najlepsza.

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij