[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Ludzie

Dyskusja do tematu: Killian Jornet: człowiek, który wbiegł na Mt. Everest

Kiedy obok obładowanych sprzętem himalaistów przebiega facet w szortach, podejrzany może być tylko jeden - Katalończyk Kilian Jornet. Jest światowej sławy skyrunnerem, biegaczem trailowym i długodystansowym oraz narciarzem wysokogórskim. Specjalizuje się w wysokościach i… szybkości.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Yasiek,
  2018-09-18 13:39:12

  "Projekt „Szczyty mojego życia” zainicjowała strata najbliższej przyjaciółki. Francuska narciarka górska Stephanie Brosse zginęła w czerwcu 2012 roku. Ona i Jornet zjeżdżali zboczem Mont Blanc. Jornet znajdował się tylko kilka metrów od niej, gdy pod jego towarzyszką załamał się śnieg: kobieta spadła z 600 metrów." Szanowna Redakcjo; takie rzeczy wypada sprawdzić wcześniej. Nie Stephanie (kobieta) tylko Stéphane Brosse (mężczyzna) - francuski mistrz świata w skialpinizmie.....

 • avatar zgłoś
  przez ~Tofik ciekawski,
  2018-10-03 15:07:05

  Jedno tylko pytanie: kto mu to sponsoruje? Samo pozwolenie wejścia na ME to koszt kilkudziesięciu tysięcy dolarów. W dodatku podróże (tanie linie tam nie latają) i dziesiątki innych kosztów. No i jeżdżenie po całym świecie tylko po to, by wbiec na górę. Ja się pytam, kto za to płaci?

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij