[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Sprzęt

Dyskusja do tematu: Jakie buty do biegania wybrać? [TEST WIOSNA 2018]

Najważniejszą cechą buta jest jego wygoda, ale każdy z biegaczy lubi co innego. Jedni uwielbiają pluszową miękkość, inni wybierają dynamiczną i twardą amortyzację. Oto przegląd najlepszych butów do biegania tej wiosny.

Przejdź do artykułu
  • avatar zgłoś
    przez ~Marta,
    2018-09-18 06:41:18

    Cześć! czy mógłbyś doradzić mi w kwestii butów do biegania? Niedawno delikatnie skręciłam stopę będąc na obcasie i nadal gdzieś tam odczuwam mięśnie, które uległy nadwyrężeniu (głównie po zewnętrznej stronie), póki co robię sobie przerwę w bieganiu. Ostatnio ubrałam na spacer moje kilkuletnie, różowo szare Nike Lunarglide 4 (biegam w nich na bieżni) i poczułam duży dyskomfort, aż musiałam ubrać inne buty... Co się okazało - uświadomiłam sobie, że mam "zjechaną" zewnętrzną część pięty. Jestem więc chyba tym tzw...więcej

  • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij