[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Sprzęt

Dyskusja do tematu: Jakie buty do biegania wybrać? [TEST WIOSNA 2018]

Szukasz nowych butów do biegania, ale nie wiesz, jakie wybrać? Najważniejszą cechą buta jest jego wygoda, jednak każdy z biegaczy lubi co innego. Jedni uwielbiają pluszową miękkość, inni wybierają dynamiczną i twardą amortyzację. Oto przegląd najlepszych butów do biegania tej wiosny - zobacz najnowsze modele, które przetestowała i poleca redakcja Runner's World.

Przejdź do artykułu
  • avatar zgłoś
    przez ~Marta,
    2018-09-18 06:41:18

    Cześć! czy mógłbyś doradzić mi w kwestii butów do biegania? Niedawno delikatnie skręciłam stopę będąc na obcasie i nadal gdzieś tam odczuwam mięśnie, które uległy nadwyrężeniu (głównie po zewnętrznej stronie), póki co robię sobie przerwę w bieganiu. Ostatnio ubrałam na spacer moje kilkuletnie, różowo szare Nike Lunarglide 4 (biegam w nich na bieżni) i poczułam duży dyskomfort, aż musiałam ubrać inne buty... Co się okazało - uświadomiłam sobie, że mam "zjechaną" zewnętrzną część pięty. Jestem więc chyba tym tzw...więcej

  • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij