[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Sprzęt

Dyskusja do tematu: Muzyka w biegu

Douszne, zauszne, nauszne, z pałąkiem, bez pałąka... Oto modele słuchawek dla biegaczy przetestowane przez redakcję RW. Przeczytaj, co o nich sądzimy i wybierz takie, które będą najlepiej pasować do Twojego ucha. Pamiętaj - liczy się Twój komfort,

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez dzejkob,
  2013-05-22 22:45:19

  Warto też wspomnieć o NOKIA BH-505. Technicznie słuchawki sprawują się wzorowo. Sytuacja ma się gorzej, gdy zaczynają się wyrabiać.
  W miarę lekka konstrukcja na pałąku (nie nadają się do słuchania z założoną czapką zimową czy okularami przeciwsłonecznymi). Bluetooth. Dźwięk dobrej jakości. Dość głębokie niskie tony, w wysokich i średnich trochę brakuje. Za to ocena 4+, aczkolwiek do rozmowy przez telefon nie polecam - osoba po drugiej stronie będzie miała problemy ze zrozumieniem nas. Nie spadają, nawet prz...więcej

 • avatar zgłoś
  przez ~Darek,
  2017-03-23 17:45:58

  Artykuł jest dość stary, wiele się od tego czasu zmieniło. Zajrzyjcie sobie na https://mp3audio.pl/jakie-sluchawki-do-biegania-ranking/ - macie tam świeży ranking słuchawek do biegania i wiele istotnych informacji odnośnie tego sprzętu.

 • avatar zgłoś
  przez ~fillippo,
  2018-03-27 16:50:05

  Fajne są słuchawki Xblitz Pure Sport których używam od pół roku i nie zamienił bym na inne. Długi czas działania na baterii, dobrze tłumią odgłosy otoczenia a dźwięk jest czysty. Także polecam.

 • avatar zgłoś
  przez ~marsi,
  2018-06-28 19:56:00

  Dla mnie najważniejsze przy słuchawkach do biegania jest to, żeby wygodnie się w nich uprawiało sport i nie spadały przy bieganiu ; p oczywiść oraz o dobrą jakość dźwięku. Mam słuchawki Method od skullcandy i te 2 kategorie są spełnione. Od razu jakoś łatwiej zmotywować się do biegania :D

 • avatar zgłoś
  przez ~Paweł,
  2018-07-31 18:50:00

  Już od dłuższego czasu biegam ze słuchawkami skullcandy method i jestem max zadowolony. Wygodne, beprzewodowe (to dla mnie absolutnie must-have) i z fajną jakością dźwięku.

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij