[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Sprzęt: Elektronika

Wybór zegarka na rękę
 • avatar zgłoś
  przez paragraf,
  2015-10-08 13:34:47

  Witam wszystkich!
   
  Chciałbym się was poradzić w sprawie zegarka na rękę. Nie będzie to najtańszy wydatek, i chciałbym to skonsulotwać z kimś kto ma jakieś pojęcie na ten temat. Otóż chciałbym kupić sobie zegarek na rękę, najlepiej taki, który będzie pasował zarówno do chodzenia na co dzień, jak i bardziej oficjalnych wydarzeń do których trzeba nałożyć garnitór.
  Zastanawiam się nad Certina ze względu na dobre doświadczenia.
  Moje typyt to:
  1: http://e-zegarmistrz.pl/pl/p/CERTINA-C017...więcej

 • avatar zgłoś
  przez halifax,
  2015-10-09 11:34:06

  Rozumiem, że interesują Cię głównie zegarki kwarcowe? Generalnie dobry wybór. Certina to dobrej jakości sprzęt. Ma dobry stosunek ceny do jakości.
   
  Klasyczne zegarki są ponad czasowe. Na nie moda nie przemija w przeciwieństwie do innych wzorków. Poszukaj jeszcze wśród japońskiej produkcji.

 • avatar zgłoś
  przez paragraf,
  2015-10-12 10:41:37

  Mechaniczne też wchodzą w grę, ale jeżeli mam być szczery, to ze względu na wygodę wolę chyba kwarcowe.
  Już chyba zdecydowałem się na tego środkowego - mimo, że kolor brązowy, to powinien pasować do stylu mojego ubierania.

 • avatar zgłoś
  przez kasiap,
  2018-05-21 15:01:21

  jeśli zwykłe to świetne propozycje. bo gdyby miały się też sprawdzać do biegania, to najlepszą opcją są chyba suunto, bo bardzo fajnie wyglądają :)

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij