[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Trening

Dyskusja do tematu: Czy bieganie jest drogie? W co zainwestować, by zbudować wysoką formę?

Zwykło się przyjmować, że bieganie jest sportem ekonomicznym. Minimalna składka udziałowa w klubie biegaczy to dobre buty i dobre chęci. Ale żeby osiągnąć coś więcej, niż tylko rekreacyjne bieganie, potrzeba czegoś jeszcze. Jakich realnych nakładów wymaga Twoja forma?

Przejdź do artykułu
  • avatar zgłoś
    przez ~Kinga,
    2018-10-10 16:59:41

    Biegnie wcale nie jest drogie. Wystarczą odpowiednie buty do joggingu i jakiś strój. Nie trzeba chodzić na siłkę, żeby pobiegać na bieżni. Według mnie lepsze rezultaty daje bieganie w terenie. Zaczęłam od wiosny i tak już zostało. Zmieniłam nawet swoje nawyki żywieniowe i zaczęłam stosować iqgreen, żeby wysmuklić sylwetkę. Aktualnie moja forma i kondycja są na wysokim poziomie.

  • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij