[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

Forum - Wasze dyskusje: Dieta

Spalacze tłuszczu co o nich myślicie
    przez hxcv1679,
    2012-08-11 17:04:35

Ciekawi mnie wasz opinia na temat spalaczy tłuszczu ( termogeniczne ) ogólnie o suplementacji dla biegacza

przez kowal013,
    2012-11-22 13:33:34

Spalacze tłuszczu zbierają różne opinie, ale podobno działają. jednak zamiast wydawac kase na spalacze tłuszczu lepiej dodac jeden trening w tygodniu wiecej
    pozatym spalacze moga miec skutki uboczne:
    -niektóre zwiększają potliwosc (wiec trzea uwazac na odwodnienie)
    -znajmomy kupił sobie taki specyfik i skończyło się to rozwolnieniem (ale idiota chciał miec szybszy efekt wiec przekroczył zalecana dawke, po tygodniu przestał brac wiec nie moge ocenic efektów)
    - kofeina tauryna itp. czyli lep...więcej

przez damiantomaszewski80,
    2013-06-14 09:52:41

Specyfiki wzmagające termogenezę na pewno działają, ale jeśli nie przestrzega się zaleceń trenera, konsultanta czy lekarza sportowego to żaden cud lek nam nie pomoże.

przez privilege911,
    2013-09-15 14:19:15

Jeżeli syntetycznie wywoływana gorączka jest tym co ma cie doprowadzić do celu to nawet jeśli uda się tobie (chwilowo)  ten cel osiągnąć to czy będziesz wtedy  zadowolony z jego osiągnięcia ???
    Jeżeli osiągniesz swój cel dzięki aptece to co się stanie kiedy odstawisz " spalacze tłuszczu " ???
    Odpowiadając na twoje pytanie stanowczo odradzam...  O skutkach ubocznych nawet nie chce  mi się pisać ...

Ps żeby nie było że się mądrzę , też miałem nadwagę ;) przy wzroście ...więcej

przez ciszewkm,
    2013-11-19 17:09:31

Też jestem przeciwny spalaczom, nigdy nie stosowałem takich specyfików i nie zamierzam, choć być może by mi się przydały;) Wolę jednak zadbać o własną formę w sposób zdrowy. Najlepiej dołożyć jeszcze jeden trening lub zapisać się na taniec czy do szkoły walki, w zależności od upodobań. Im więcej ćwiczysz - tym więcej spalisz, bez niezdrowych wspomagaczy...

przez lourencohen,
    2014-01-29 10:59:54

It is better to do workout daily than going behind of fat burners. It is right that fat burners will provide you immediate results, but not a stable one. For a stable and side effect free fat burning the best way is to do work out itself.

przez whiterunner,
    2014-02-12 14:12:05

W zakresie spalania tłuszczu naprawdę dobrze działają kwasy omega-3. Jedyny ich minus jest taki, że w większości przypadków można je dostarczyć do organizmu jedząc ryby, które za nic w świecie nie mogą mi przejść przez gardło :-) Na tę chwilę staram się dodawać do jakiś sałatek i tego typu rzeczy rzepakowo lniany olej golden drop. Chciałbym jednak dostarczać kwasy też innymi kanałami. Polecacie coś? Zaznaczam, ze wspomniane ryby nie wchodzą w grę, a do wszelkiego rodzaju kapsułek mam nieodwracalną awersję ;-)

przez stobej,
    2015-05-09 17:27:06

Rozumiem, że chcesz ułatwić trawiene tłuszczów przez wątrobę. Ja to robie pijąc ekologiczny sok aloesowy AloeLive Detox. Ten sok zawiera jeszcze kilka wyciagów roślinnych. Aktywne składniki AloeLive Detox to aż 6 substancji działających kompleksowo i uzupełniających się wzajemnie: wyciąg z karczocha, wyciągi z zielonej herbaty i pokrzywy, wyciąg z mniszka lekarskiego i wyciąg z gorzkiej pomarańczy .

przez viktoriaa,
    2015-09-10 15:05:21

A to nie lepiej stosować spalacze tłuszczu prosto z natury? Nie mają efektów ubocznych a działają :D np imbir, chilli, cynamon, kurkuma, jeść ile wlezie i zobaczycie, że przemiana materii poprawi się :D a kurkuma ma też dużo innych właściwości, np antyzapalne, także pomaga też z bólem kolan. Tylko nie powiem żebym lubiła indyjskie żarcie, dlatego chyba kupię jakieś tabletki z kurkumą, ale nie wiem jakie, bo niektóre są drogie a nic nie dają podobno :/

przez halifax,
    2015-09-29 06:39:04

Po prostu mniej jeść i tyle.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij