[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Trening

Jak schudnąć z brzucha
 • avatar zgłoś
  przez jakubbonczek,
  2016-12-10 18:21:37

  Jak schudnąć, jak schudnąć z brzucha? Zarówno siłownia jak i fitness są skuteczne. Bardziej musisz sobie odpowiedzieć co cię bardziej kręci - dynamiczne ruchy i muzyka na fitnessie czy bardziej statyczne podnoszenie ciężarów na siłowni. Tak naprawdę dróg to świetnej figury jest mnóstwo. Fitness, siłownia, bieganie, dieta i przede wszystkim regulacja hormonów - tak by przestawić się w tryb spalania tłuszczu, a nie jego magazynowania :) 

 • avatar zgłoś
  przez karolin4,
  2016-12-11 19:11:59

  Szczerze powiedziawszy to musze sie zastantowic nad jakims treningiem. Jak narazie bylam jedynie u dietetyczki z polecenia mojej kolezanki i od przyszlego tygodnia zabieram sie podazaniem za nim. Niestety ale sama dieta nie da nam efektow w krotkim czasie, doswiadczylam to kiedys na wlasnej skorze. Pora roku jest taka a nie inna i raczej odpadaja teraz sporty typu bieganie czy tez jazda na rowerze. Mam zamiar zapisac sie na silownie https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/silownianiedawno wybudowana niedaleko mo...więcej

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij