[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Trening

Regres w bieganiu
    przez rimanis,
    2015-02-12 17:17:59

Witam, moją przygodę z bieganiem zaczęłam w październiku zeszłego roku. Zaczęłam od 5 km które biegałam z przerwami na marsz. W grudniu pierwszy raz pobiegłam 10 km bez zatrzymywania a w styczniu 12km od tego momentu najpierw pogorszyły mi się wyniki a dzisiaj przebiegłam 1,5 km po których musiałam wrócić do domu. Jaka może być tego przyczyna?

przez jabber,
    2015-02-16 19:27:04

W trzy miesiące "od kanapy do ciągłego biegu 12km" to dobry wynik. Nie jestes maszyną. Daj sobie z trzy dni luzu i wtedy idź pobiegać. :)

przez matizielupl,
    2015-05-05 13:29:32

Przetrenowanie nie istnieje !! Taki żart,faktycznie trochę przesada :-)

P.s Zapraszam na mojego bloga motywacyjnego: http://matizielu.pl 

przez limonka,
    2015-11-17 23:03:02

Myslę, ze się przetrenowałeś :) Ja jak zaczynałam to przebiegłam z trudem 1,5 km :P Teraz biegam 5 km bez większego problemu ale chce zwiększyć dystans do 10 i kiedyś wystratowac w maratonie (może w przyszłym roku). Ale zanim to nastanie muszę ternować bez względu na pogodę dlatego chcę się zaopatrzyć w bieliznę termo z http://www.dobiegania.pl/odziez-do-biegania-damska-c-174.htmli inne przydatne rzeczy o biegania zimą. Jestem ciekawa jak sobie poradzę bo już teraz gdy nie jest za ciepło nie chce mi się wychodzić biegać.

przez pawelqaz,
    2016-05-23 22:17:24

A może ktoś chce wsiąść udział w tak zwanym biegu dla twardzieli, moja znajoma mówiła mi, że jest takie coś organizowane 28 maja w Gdańsku. Zapowiada się naprawdę niezapomniana przygoda. Warriors Run w Gdańsku to pierwszy w Polsce bieg, którego uczestnicy będą wykonywali takie zadania, jak kandydaci na członków jednostek specjalnych.Bieg Warriors Run w Gdańsku ma charakter charytatywny. Część pieniędzy zostanie przekazana na rzecz poszkodowanych weteranów misji i rodzin żołnierzy „GROM” poległych podczas misji w...więcej

przez KamilWolak,
    2017-10-03 14:17:46

A myślałaś może o odzież kompresyjnej? Wspomaga ona regenerację. Ja zazwyczaj używam jej po treningach niż podczas zawodów i treningów. Bardziej służy do poprawy regeneracji niż do +5 punktów do wyniku na zawodach :) Używam produktów Oxyburn. Nie są najtańsze, ale jakość świetna.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij