[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Zaczynamy biegać

Jakie pierwsze buty kupic do biegania?
    przez playmaciek,
    2014-07-27 22:53:25

Witam!

Biegam juz prawie od 2 miesięcy po 3-4 razy w tygodniu,srednio po 8 km i od ostatniego czasu musiałem zrobic sobie przerwe gdyż dopadła mnie kontuzja stopy. Stwierdzilem że stało się to przez moje buty które poprostu nie są przeznaczone do biegania i mają za cienką podeszwe przeznaczoną na hale. Dlatego nadszedł czas zeby wziąść się wkońcu profesjonalnie za bieganie i kupic jakieś dobre i w miarę tanie buty. Biegam głównie po asflacie, Mój rekord jak narazie to 11 km w godzinę. Myśle że c...więcej

przez janek77,
    2014-07-29 17:51:11

Cześć, 

podaj jeszcze swoją wagę, dobrze byłoby gdybyś wiedział jeszcze jaki masz typ stopy, supinująca, neutralna czy pronująca. No i budżet jaki chcesz przeznaczyć na zakup obuwia. 

Na początek w fajnych cenach dla stopy neutralnej supinującej poleciłbym: 
    http://www.biegaj24.pl/product/asics-gel-cumulus-15-buty-do-biegania-meskie,23.html

Dla stopy pronującej 
    www.biegaj24.pl/product/brooks-adrenaline-gts-14-buty-do-biegania-meskie,183.html

sklep biegaj24.pl 

przez playmaciek,
    2014-07-29 20:55:04

janek77" data-cid="15749" data-time="1406649071 napisał(-a):
    "Cześć, 

podaj jeszcze swoją wagę, dobrze byłoby gdybyś wiedział jeszcze jaki masz typ stopy, supinująca, neutralna czy pronująca. No i budżet jaki chcesz przeznaczyć na zakup obuwia. 

Na początek w fajnych cenach dla stopy neutralnej supinującej poleciłbym: 
    http://www.biegaj24.pl/product/asics-gel-cumulus-15-buty-do-biegania-meskie,23.html

Dla stopy pronującej&nb...więcej

przez janek77,
    2014-07-31 14:52:30

PlayMaciek" data-cid="15750" data-time="1406660104 napisał(-a):
    "Waże 73 kg i mam 183 cm wzrostu. Stope mam neutralną (przed chwilom sprawdzałem, wogóle pierwszy raz słysze że są 3 rodzaje stóp). Na buty chciałbym przeznaczyć ok 250 zł. Fajnie by było jakbys znalazł jakieś buty dla mnie. Dzięki ;)"

Jeżeli podasz swój rozmiar stopy, to przygotuję propozycję i podeśle Ci na PW. Przy doborze rozmiaru pamiętaj aby buty do biegania miały "zapas" ok. 0,5 - 1 cm na palce. 

Sklep biegaj24.pl

przez playmaciek,
    2014-08-01 12:16:23

janek77" data-cid="15755" data-time="1406811150 napisał(-a):
    "Jeżeli podasz swój rozmiar stopy, to przygotuję propozycję i podeśle Ci na PW. Przy doborze rozmiaru pamiętaj aby buty do biegania miały "zapas" ok. 0,5 - 1 cm na palce. 

Sklep biegaj24.pl"
    Mój rozmiar stopy to 45. Czyli bd myslał nad rozmiarem 45,5 jak mówisz. Czekam na Twoje propozycje. Cena do 250 zł.

przez drkub,
    2014-08-01 17:21:09

Przede wszystkim zanim cokolwiek kupisz przymierz:-)
    Przejdź się po sklepie a najlepiej przebiegnij (w niektórych sklepach można skorzystać z bieżni ale to rzadkość).
    Potem możesz kupić on-line ale najpierw wypróbuj konkretny model.
    Ostatnio była promocja w New Balance ale nie wiem czy nie dobiegła ( :P ) końca...

przez playmaciek,
    2014-08-01 22:38:21

Dr.Kub" data-cid="15759" data-time="1406906469 napisał(-a):
    "Przede wszystkim zanim cokolwiek kupisz przymierz:-)
    Przejdź się po sklepie a najlepiej przebiegnij (w niektórych sklepach można skorzystać z bieżni ale to rzadkość).
    Potem możesz kupić on-line ale najpierw wypróbuj konkretny model.
    Ostatnio była promocja w New Balance ale nie wiem czy nie dobiegła ( :P ) końca..."

Jutro w Krk odwiedze Inter Sport i Decathlon too myśle że znaję coś dla siebie. Znacie jakieś dobre sklepy w Krk z butami do biegania?

przez drkub,
    2014-08-04 13:27:28

PlayMaciek" data-cid="15760" data-time="1406925501 napisał(-a):
    "Jutro w Krk odwiedze Inter Sport i Decathlon too myśle że znaję coś dla siebie. Znacie jakieś dobre sklepy w Krk z butami do biegania?"
    możesz spróbować jeszcze w "Sklepie Biegacza" koło kina Kijów oraz sprawdzić w sklepie firmowym New Balance w galerii Krakowskiej

przez alanz,
    2014-10-12 13:50:27

Dobry jest też sklep internetowy www.newbalance.pl . Często mają tam promocje. Mi się ostatnio udało kupić buty New Balance 100 zł taniej. Dostawa jest bezpłatna i można sobie buty na spokojnie w domu pomierzyć.

przez moniczaaaak,
    2014-12-17 11:33:36

hej, a sklep perfeksport.pl  znacie? zamawiał ktoś od nich? mają bardzo dobre opinie na ceneo i bardzo dobre ceny. może ktoś, kto się zna na butach do biegania, mógłby mi polecić coś z ich asortymentu? nie ukrywam, że cena jest dla mnie ważna, a tam naprawdę te buty są po sporych obniżkach

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij