[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Zdrowie

Halluksy/paluch koślawy a bieganie.
    przez rozalka,
    2013-05-16 10:54:16

Witam, jestem początkująca, póki co nawet 30 minut ciągłego biegu nie ma ale ciągle notuję postepy =)
    Dręczą mnie pytania dotyczące halluksów. Mam spory problem z chodzeniem, toteż z biganiem bywa różnie. Szczerze jednak przyznaję, że często bieganie przychodzi mi łatwiej niż chodzenie jeśli chodzi o ból.
    Stan moich stóp jest na tyle poważny, że najlepiej byłoby się operować, póki co zapisałam się na rehabilitację.
    Wiem powinnam spytać lekarza co on o tym sądzi, ale wtedy nawet nie myślałam o bi...więcej

przez klotylda,
    2014-12-29 17:02:01

Moja koleżanka też miała halluksy straszne. Męczyła się, kwiliła, aż w końcu zdecydowała się na zabieg. Jak już niemalże chodzić nie mogła. Dzisiaj cieszy się pieknymi stópkami i brakiem bólu:)

przez jack90,
    2015-07-06 20:04:16

Temat trochę już miesięcy ma, ale że sam mam podobną wadę stopy, to może trochę podpowiem. Dla potomnych :)
    Ciężko mi ocenić jak dużą masz wadę, ale dobrym rozwiązaniem (i z tego co wiem skutecznym) jest stosowanie różnych, żelowych wkładów korekcyjnych. Wkładasz to między palce i normalnie w tym chodzisz. Na początku trochę to mało wygodne i gdzieś czytałem, że lepiej stosować aparat korekcyjny Michała na noc. Sam używam podobny aparat, ale do użytku na dzień (też Michała). Oczywiście na efekty muszę jeszc...więcej

przez jasmin,
    2015-10-13 14:18:43

Moja koleżanka tam ma. Nieprzyjemna przypadłość.

przez forrest,
    2016-05-09 11:20:10

Warto jest zasięgnąć opinii ortopedy, bo to zawsze najlepsze wyjście z sytuacji.

przez megan,
    2016-08-17 13:51:52

Najlepiej to wkładki żelowe między palce włożyć i dobrać odpowiednie miękkie buty żeby nie uwierały :)

przez forrest,
    2016-09-01 13:03:47

No w sumie nie jest to też najgorszym rozwiązaniem.

przez ~Lorenjaify,
    2018-05-16 08:18:05

zaklady bukmacherskie w polsce

przez ~Peppa,
    2018-10-05 14:34:19

Hi. Poszukuję porady na temat doboru opaski na hallusky. Jestem właśnie na etapie zbierania różnych informacji z naprawdę przeróżnych źródeł. Ostatnio wyczytałam w artykule http://haluksy-leczenie.pl/jak-zapobiegac-haluksom/ że istnieją teraz właśnie dobre opaski na halluksy. Nie wiem na jakąś się zdecydować. Czy Hallu Solution to dobre rozwiązanie? Proszę o sugestie, ale bez żadnego nachalnego naciągania!

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij