[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Medycyna naturalna: 5 metod leczenia alternatywnego

Gdy tylko coś zaczyna Cię boleć, nie musisz od razu pędzić do apteki, by łykać tonę tabletek. Często lepszym rozwiązaniem jest wizyta u terapeuty i skorzystanie z medycyny naturalnej. Sprawdź, 5 alternatywnych metod leczenia, które mogą pomóc na dolegliwości biegacza.

Przejdź do artykułu
    przez ~gość,
    2017-02-08 00:47:08

http://xn--72cc9abxb2dn0d7af0d3ad7nk1b.com/home.php?mod=space&uid=737142&do=profile

przez ~gość,
    2017-02-08 00:48:05

http://xn--72cc9abxb2dn0d7af0d3ad7nk1b.com/home.php?mod=space&uid=737142&do=profile

przez ~Eu volte e meia passo aqui para minha meia ho,
    2017-05-17 22:52:35

Eu volte e meia passo aqui para minha meia hora de leitura. ótimos posts. Nada como apreciar um post escrito de forma clara e inteligente . continue sempre assim . Grande abraço http://loeweogco.dk/UserProfile/tabid/61/userId/156800/Default.aspx

przez ~Kibic,
    2018-06-28 11:54:30

To sposoby znane od tysięcy lat i stosowane z powodzeniem. To koncerny farmaceutyczne od kilkudziesięciu lat wmawiają nam, że medycyna naturalna i alternatywna są nieskuteczne. I wielu ludzi zaczęło w to, niestety, wierzyć. Prawda jest taka, że nie ma nic lepszego niż medycyna naturalna, w tym homeopatia, akupunktura, masaż shiatsu, bioenergoterapia i wiele innych. Miliony ludzi żyje i ma się dobrze dzięki medycynie naturalnej. Nie wiem skąd jesteście, ale najlepszy ośrodek zajmujący się medycyną naturalną to Trea w Warszawie. Pracuje tam wielu specjalistów różnych dziedzin.

przez ~Magda,
    2018-07-09 13:00:53

Sama od lat stosuję ziołolecznictwo, głownie dlatego że pomogło mi ono zwalczyć reumatyzm. Przez lata cierpiałam nie mogąc normalnie żyć, ale znajomi skontaktowali mnie z p. Kaczorem z okolic Poznania i on zalecił mi wilkakorę. Przyznam że podchodziłam do tego z dystansem, ale dotychczasowe leki zawiodły więc w bólu ratowałam się jak się dało. I o dziwo pomogło! Każdy kto ma reumatyzm, wie jak może utrudnić normalne funkcjonowanie. Dzięki p. Kaczorowi teraz mam się doskonale. Medycyna naturalna to nie mit.

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij