[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil forrest

zgłoś
    Serce biegacza: Jak biegać, by go nie złamać?
    Ogólnie to wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy i uświadamia sobie wszystko, gdy jest już byt późno. Nadciśnienie to częsty problem, który aktywność fizyczna może maskować - sportowcy z reguły mają wyższe tętno i to usypia czujność lekarzy podczas badań. 

forrest, 2015-10-02 09:38:15
    zgłoś
    Materiały do nauki na maturę
    Ogólnie matura jest już dawno za mną - nie ma się co przejmować, nie trzeba mieć jakichś specjalnych materiałów do nauki. Spokojnie podręczniki szkolne wystarczą + internet. To naprawdę nie jest trudne, a wiele osób się tym niepotrzebnie stresuje. 

forrest, 2015-10-02 09:40:15
    zgłoś
    Studia a dobra praca
    Ogólnie studia też mogą dać konkretny zawód i według mnie są one bardzo przydatne. Dają pojęcie o wielu rzeczach, no i zawsze można wpasować się w wymagania przy ofertach pracy. Wiele osób teraz wymaga, aby na dane stanowisko aplikowały jedynie osoby, które mają wykształcenie wyższe. Czy zarobki są wyższe - jeżeli zatrudnimy się w swoim zawodzie to na pewno, ale osoby bez szkoły też nieraz zarabiają sporo. Szczególnie górnicy, spawacze czy specjaliści z danej dziedziny. 

forrest, 2015-10-05 14:02:21
    zgłoś
    Buty - Niski budżet
    Wiesz, że wraz ze spadkiem ceny spada również jakość? W przypadku butów do biegania nie można liczyć na coś dobrego za taką cenę. Uważam, że tak 250-350 zł to najlepsza cena. Powyżej tej kwoty nie różnią się już jakością, a płacimy jedynie na markę lub zastosowane technologie o niestety dość wątpliwym działaniu. 

forrest, 2015-10-05 14:04:40
    zgłoś
    Dobre i złe związki. Jak łączyć produkty spożywcze?
    Bardzo przydatny artykuł. Nie byłem świadom wielu z połączeń. Spróbuję z nich zrezygnować, bo czasem lubiłem je łączyć :)

forrest, 2015-10-09 10:50:09
    zgłoś
    Spalacze tłuszczu co o nich myślicie
    Są one skuteczne, ale tylko w połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami. Ja stosuję te z Activlab z tego sklepu http://www.bodypak.pl/pl/31-spalacze-tluszczu. Nie są one drogie, a mogą pozytywnie wpłynąć na utratę masy mięśniowej. Tylko jak wspomniałem - same z siebie nie zadziałają, to są tylko suplementy. 

forrest, 2015-10-09 10:51:56
    zgłoś
    Co lepsze do auta - części używane czy nowe?
    Wiadomo, że lepsze są nowe, ale trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie czy mamy aż tyle pieniędzy. Jeżeli chcemy zaoszczędzić to używki tez będą dobre. Jeżeli nie stać się na nówki to wiadome, że powinieneś kupić te tańsze. Inaczej samochód będzie uziemiony, co jest bez sensu. 

forrest, 2015-10-12 10:44:24
    zgłoś
    Studia a dobra praca
    Studia nie równają się dobrej pracy, ale mogą być katalizatorem pewnych zmian.
    Na pewno jesteśmy w stanie poznać na takich studiach wiele osób, które mogą nam kiedyś pomóc. Chociażby profesorów. 
    Na dodatek jeżeli chcemy to możemy się wiele nauczyć - wystarczy tylko na własną rękę sięgać po jakieś dodatkowe materiały. 

forrest, 2015-10-20 10:48:57
    zgłoś
    Jaki, kiedy i po co, czyli pytania i odpowiedzi o masaż
    Ja stosuję masaże jedynie wtedy, gdy mam zbyt napięte mięśnie i w żaden sposób nie jestem w stanie ich zluzować. 
    Dobry masaż działa prawie zawsze od razu - dwie/trzy sesje to już taki maks jak dla mnie. 

forrest, 2015-10-20 10:49:42
    zgłoś
    Spalacze tłuszczu co o nich myślicie
    Dla mnie głupota, która nie działa tzn. witaminki na odchudzanie  :)

forrest, 2015-10-22 10:09:24
1 2 3 ... 14
STRONA 1 z 14
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij