[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

Profil baloo15

zgłoś
    Bieganie, bieznia czy pole ?
    Ja najbardziej lubię biegać na bieżni. Wiem, że to podobno mniej zdrowo ale jestem w ten sposób bardziej zmotywowany, poza tym jak biegałem na dworze zawsze później bolało mnie gardło albo łapało mnie przeziębienie. Na siłowni mi to nie grozi.
    baloo15, 2017-04-17 17:26:03
    zgłoś
    Biustonosz sportowy
    Hej! Na wstępie gratulacje, mam nadzieje, że z każdym tygodniem treningi będą dla ciebie coraz przyjemniejsze. Co do stanika, to na Twój pierwszy polecam wybrać jakąś biegową firmę, masz wtedy pewność, że wszystko będzie skrojone tak jak trzeba,a piersi będą podtrzymane.
    baloo15, 2017-04-23 17:40:25
    zgłoś
    Kofeina w treningu biegacza: Wpływ kawy na formę
    Myślę, że trochę kofeiny nie zaszkodzi. Jeżeli nawet nie miała by dobrego wpływu na organizm to na pewno ma na umysł, bo większość ludzi po prostu lepiej się czuje po kawie. A lepiej biegać w dobrym humorze niż być wściekłym, że niczego na co ma się ochotę nie można wypić czy zjeść. Wszystko jest dla ludzi, ale oczywiście z rozsądkiem.
    baloo15, 2017-05-02 10:54:46
    zgłoś
    Borelioza
    Za dzieciaka miałem dużo razy kleszcza, ale wtedy jakoś nikt się tym nie przejmował. W zeszłym roku miałem dwa i akurat miałem sposobność by tego kleszcza sprawdzić u koleżanki czy przenosi jakieś patogeny. I kleszcz był "zdrowy". A tak jeżeli podejrzewasz cokolwiek to marsz do lekarza. Choć jak nie było rumienia to podobno jest ok.
    baloo15, 2017-05-06 19:03:46
    zgłoś
    Jakie buty??
    Cześć! ze swojej strony mogę co polecić stronę http://adcrt.org/buty-do-biegania-meskie/ Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji, które pomogą w wyborze. Pozdrawiam
    baloo15, 2017-05-22 12:58:43
    zgłoś
    Zaczynam z rowerem
    Rower wydaję się w porządku ja mam trochę niższej klasy, ale bardzo go lubię i jest wygodny. Pamiętaj, gdy rozpoczynasz przygodę z rowerem o przygotowaniu się do sezonu. Powinno się oczyścić rower, naoliwić i jeżeli nie masz to zakupić http://adcrt.org/oswietlenielampki-do-roweru/. Pewnie dbasz o swoje bezpieczeństwo? To pamiętaj o włączonych lampkach po zmroku, z przodu i z tyłu.
    baloo15, 2017-06-07 05:07:34
    zgłoś
    Ból uda po przebytym skurczu a bieganie...
    Pewnie już po ptokach, ale ja bym na Twoim miejscu odpuścił. Pozwól mięśniowi do końca się zregenerować. Może stosuj zimna okłady? Jeżeli ból nadal będzie Ci towarzyszył, pomyśl o wizycie u lekarza, może naderwałeś ten mięsień?
    baloo15, 2017-06-07 05:12:12
    zgłoś
    Jak szybko schudnąć
    https://evita.sklep.pl/pl/biobran-1000-30saszetek.html
    baloo15, 2017-10-21 09:57:21
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij