[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil biegrzeka12

 • avatar
  zgłoś
  II Ogólnopolski Bieg Rzeką Prosną
  II Ogólnopolski Bieg Rzeką Prosną
  LINK: http://www.bieg-rzeka.tugazeta.pl
  Ruszyły zapisy do II edycji Ogólnopolskiego Biegu Rzeką Prosną:
  WYSZANÓW - 21 lipca 2012. Po olbrzymim sukcesie I OGÓLNOPOLSKIEGO BIEGU RZEKĄ PROSNĄ jesteśmy na etapie przygotowań do drugiej edycji tych wyjątkowych zawodów podczas których sportowcy ścigają się... biegnąc nurtem rzeki Prosny. W 2011 roku wiele osób podchodziło do tej idei sceptycznie, jednak jej widowiskowość i w dużej mierze podsumowanie zawodów galą z koncertami i pokazami artystów przekonało, że warto to kontynuować. Powodzenie organizacyjne z ubiegłego roku powoduje, że już teraz mamy dużą liczbę zapytań od sportowców. Oprócz samych zawodów przygotowujemy się także do koncertów. Już teraz wiemy, że na naszej scenie wystąpią takie zespoły jak ENEJ, BOYS, POWER PLAY i polscy Beatlesi czyli THE POSTMAN. Będzie także mnóstwo innych atrakcji a równolegle z nimi będzie trwał I JARMARK GMIN NADPROŚNIAŃSKICH. Informacje i zapisy na www.bieg-rzeka.tugazeta.pl
  2 kategorie: OPEN ( dla zawodników spoza powiatu wieruszowskiego ) oraz INSIDE ( dla zawodników z powiatu wieruszowskiego ) oraz najlepsza kobieta. Łączna pula nagród 15 000zł .
  biegrzeka12, 2012-06-26 18:44:12
REKLAMA