[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil freedomrunner

zgłoś
    Problem z kolanem.
    Witajcie.
    Nie dawno zaczolem biegac tzn.zaczynam od marszo-biegow.Na poczatek moja trasa jest w miare plaska by organizm sie przyzwyczail do wysilku.Trening trwa 30 minut,4 razy w tygodniu.
    Niestety pojawil sie problem po jakims czasie regularnych treningow zauwazylem ze lewa lydka po treningu jest mniej napieta niz prawa i zaczelo mnie to troche martwic na domiar tego kolano w lewej nodze zaczelo mnie czasami bolec nie w momecie biegu ale podczas dnia np.wtedy gdy ide po schodach.
    Chcialbym sie dowiedziec co jest tego powodem?Wieksze obciazenie kolana podczas biegu?Moja skolioza kregoslupa?
    Do jakiego lekarza sie zwrocic?
    Narazie przestalem biegc,bo nie wiem co z tym problemem zrobic.Wydaj sie mi ze skoro sie biega to masa miesniowa w obu nogach powinna byc taka sama.
    Prosze o rade.
    freedomrunner, 2011-08-27 18:46:17
    zgłoś
    Energy drinki: warto je pić?
    Ciekawy artykul ale ja przeczytalbym z mila checia raczej o przepisanch domowych na energy drink.Z informacja kto moze je stosowac i kiedy sa zalecane bo przeciez cukrzyk nie napije sie wody mineralnej z miodem,ale pewnie bedzie mogl napic sie co innego.Tylko co?
    freedomrunner, 2011-12-30 20:37:16
    zgłoś
    Pasmo biodrowo-piszczelowe
    Niestety tez mam problem tzw.kolano biegacza.Rowniez staram sie to leczyc cwiczeniami.Ale zauwazyem ze kiedy leze na lewym boku unosze bolaca noge to cos mi szczela w biodrze.Czy to znaczy ze cwiczenie robie zle?Jest to jakas wada?
    freedomrunner, 2015-12-26 18:57:35
REKLAMA