[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil karolin4

zgłoś
    Jak szybko schudnąć
    Da sie tak naprawde szybko schudnac bez negatywnych efektow dla naszego ciala?

karolin4, 2016-12-11 19:08:49
    zgłoś
    Jak schudnąć z brzucha
    Szczerze powiedziawszy to musze sie zastantowic nad jakims treningiem. Jak narazie bylam jedynie u dietetyczki z polecenia mojej kolezanki i od przyszlego tygodnia zabieram sie podazaniem za nim. Niestety ale sama dieta nie da nam efektow w krotkim czasie, doswiadczylam to kiedys na wlasnej skorze. Pora roku jest taka a nie inna i raczej odpadaja teraz sporty typu bieganie czy tez jazda na rowerze. Mam zamiar zapisac sie na silownie https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/silownianiedawno wybudowana niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Czekaja tam na mnie kolezanki z pracy. Jedna z nich uczeszcza tam jakies pol roku i naprawde ciezko ja rozpoznac sprzed czasu gdy nic nie robila. Jeszcze takie szybkie pytanie na koniec, polecicie mi jakies suplementy diety? Dzieki.

karolin4, 2016-12-11 19:11:59
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij