[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil paulina95

 • avatar
  zgłoś
  Buty do biegania.
  Witam!
  Bardzo proszę Was i pomoc w wyborze butów. Biegam 5 razy w tygodniu po około 60-70 km i z każdym tygodniem zwiększam dystans. Stopa neutralna, waga 66 kg przy wzroście 173 cm, głównie asfalt.  Możecie polecić jakieś dobre buty (lub firmy) do biegania, może macie doświadczenia z jakimiś konkretnymi modelami? Przygotowuję się do maratonu, więc nie chciałabym zniszczyć sobie zdrowia :) Cena nie gra roli ważne, żeby były dobre.
  Korzystając z okazji chciałabym poradzić się jeszcze w jednej sprawie a mianowicie, mam problem z bolącymi kolanami i z każdym biegiem ból się nasila. Domyślam się, że powodem po części też mogą być źle dobrane buty w których obecnie biegam, ale czy używacie jakiś tabletek na stawy? Obecnie piję witaminę C i od kilku dni  biorę tabletki Glukozaminę Plus ale może znacie jakieś lepsze sposoby? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

  paulina95, 2016-03-28 18:26:54
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij