[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil rudyk82

zgłoś
    Jaki komputer wybrać? - składany, czy gotowy?
    No zależy do czego, ale jeśli do grania lub jeśli potrzeba dużej wydajności w grafice, to zdecydowanie lepiej złożyć. Wychodzi taniej i przy odpowiedniej wiedzy można niezłe monstrum skonstruować.

rudyk82, 2016-12-07 10:50:19
    zgłoś
    Obóz biegowy
    Brzmi wybornie. Może się skuszę. Dziękuję.

rudyk82, 2016-12-07 10:58:13
    zgłoś
    Zakupy internetowe
    Czy dużo taniej to nie wiem. Koszty przesyłki często wyrównują to, co jest ceną w zwykłym sklepie, ale prawda, że teraz internet to już największe centrum handlowe.

rudyk82, 2016-12-07 10:59:33
    zgłoś
    Do chodzenia, niekoniecznie biegania, po górach
    Dzień dobry,

zwyczajowo pytałbym się o buty do biegania, które nie rozpadną mi się po 100 km lub ewentualnie jednym sezonie, ale trochę mi się plany zmieniły, a poza tym wyjazd w góry już zaklepany, więc zapytam o sensowność i możliwość zakupu dobrych butów w góry? Czy warto przepłacać na jakąś markę ok. 1000 zł, czy może jednak iść w kierunku tańszych, co wcale nie oznacza gorszych, które też przetrwają zimę lub dwie w Karkonoskich stepach? 

Pytania o tyle zasadne, że oczywiście o budżet domowy dbać trzeba, ale też dbać trzeba o stopy i własne bezpieczeństwo, więc właściwie pozostaje pytanie, czy iść w kierunku jakichś promocji - https://www.butyraj.pl/pol_m_Buty-Meskie_Buty-zimowe-meskie_Trekkingowe-364.html - czy raczej nie patrzyć na to i mieć świadomość, że tańsze nie zawsze oznacza gorsze i mniej bezpieczne? Z góry dzięki za polecenie.

rudyk82, 2016-12-07 11:04:28
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij