Runner's World poleca:

Rodzaje biegaczy: Jaki typ najbardziej pasuje do Ciebie?

Poleć ten artykuł:

Kategoryzowanie i szufladkowanie jest zwykle krzywdzące i niesłuszne. Nie przepadasz za tym - wolisz śmiać się z innych, niż krytycznie spojrzeć na siebie. Czasem fajnie jest jednak ocenić siebie samego z przymrużeniem oka. Oto 6 kategorii biegaczy. Która najbardziej pasuje do Ciebie?

Mało prawdopodobne, byś był w 100% ścigaczem albo korpoludkiem. Mnie najbliżej jest do sprzętowca-gadżetowca, bo lubię nowości elektroniczne, choć zdarza mi się zmieniać w hipsterkę – rzadko kto trzyma w szafie bluzeczki, zwane od niedawna technicznymi, z 2005 roku. A ja mam ich całą kolekcję.

Gdy biegam, spotykam ciekawe „kombinacje”. Moja ulubiona to hipster-sprzętowiec. Biegnie ze stoperem dziadka. Lubię też lansiarza z korporacji. Na ciuchach z najnowszej kolekcji ma wprasowane logo swojej firmy. Za ścigaczami nawet nie gonię, za to z weekendowcem przebijam piątkę, bo widzimy się co sobotę w lesie.

Ale nieważne, do której kategorii jest Ci najbliżej. Ważne, że biegasz! A teraz chwila szczerości (z samym sobą). Na kolejnych stronach sprawdzisz, jakim typem biegacza Ty jesteś.

Tagi: rodzaje biegaczy | typy biegaczy | jakim biegaczem jestem

Oceń artykuł:

2.3

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

Runner's WorldPorady dla biegaczy

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij