[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
Buty Puma z technologią NET-FIT dla każdego uczestnika

Puma Interferie

Pakiet Startowy

Pakiet startowy

Każdy uczestnik obozu otrzyma w pakiecie:

  • buty PUMA z technologią NetFit
  • koszulkę techniczną PUMA
  • badanie wydolnościowe
  • konsultacje trenerskie
  • indywidualne konsultacje dietetyczne
  • masaż sportowy
  • noclegi i wyżywienie w hotelu Bornit

Opinie

Bartek Gierlicki

„Zanim wziąłem udział w konkursie, wielu znajomych chwaliło tego typu obozy, mówili, że sporo dają, dużo można się nauczyć”

Arek Król

„Bardzo podobała mi się lokalizacja obozu. Pierwszy raz byłem w Szklarskiej Porębie i jestem nią tak zachwycony, że już planuję wyjazd na przyszły rok”

Kasia Nowakowska

„Wiem już, jakie buty mam kupować, aby nie nabawić się kontuzji i poprawić swój komfort treningu. A próba wysiłkowa pokazała mi, gdzie są moje progowe wartości tętna, co pozwoli mi lepiej układać treningi”

Joasia Tuliszka

„Utwierdziłam się w przekonaniu, że mogę zdecydowanie więcej niż podpowiada mi złośliwiec w mojej głowie, bo kiedy biegaliśmy z grupą, nie pojawiały się myśli, by odpuścić! I odkryłam moją nową miłość: interwały!”

Patryk Kulpaczyński

„W końcu przejrzałem na oczy: przekonałem się, że dieta, ćwiczenia, ustalony cel treningowy czy świadomość własnego ciała są równie ważne, jak przebieranie nogami po biegowych ścieżkach”

Dominik Stanek

„Jak się okazało, moja dieta nie była odpowiednio zbilansowana. Zyskałem ogromną ilość wiedzy teoretycznej, poznałem samego siebie i swoje możliwości”

Paulina Zaks

„To było fajne, że obóz był nie tylko dla zaawansowanych biegaczy! Również dla tych, którzy po prostu sobie biegają, tak jak ja”

Piotr Pogocki

„Nauczyłem się, że biegacz żyje nie tylko bieganiem. Teraz znacznie więcej czasu poświęcam na ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz rozciąganie”

Mariusz Fudalej

„Największą wartością na obozie byli dla mnie ludzie. Zjechali się z całej Polski, w różnym wieku, różnych profesji, i stworzyli wspaniałą, przyjacielską atmosferę. Po trzech wspólnie spędzonych dniach żegnaliśmy się jak starzy znajomi”

Runner’s World Camp 2017: Biegać mądrzej!

W ciągu 5 dni obozu biegowego RW Camp 2017 w Szklarskiej Porębie osiemnastka Czytelników RW przekonała się, że są zdolni do rzeczy, o które nawet siebie nie podejrzewali. I to zarówno pod kątem swoich możliwości fizycznych, jak i tych mentalnych.

Obóz biegowy RW Camp 2017 - dzień 5

RW Camp 2017 już za nami! Z malowniczymi Sudetami uczestnicy naszego obozu biegowego pożegnali się regeneracyjnym biegiem pod Krucze Skały, podczas którego planowali już wspólne starty.

Obóz biegowy RW Camp 2017 - dzień 4

Zgodnie z tradycją czwartego dnia uczestnicy obozu biegowego RW Camp mieli w planach najdłuższy z wszystkich treningów - 20-kilometrową wycieczkę biegową. Poszło im świetnie, a wieczorem gratulacje zbierali m.in. od rekordzisty Polski w maratonie Henryka Szosta.

Obóz biegowy RW Camp 2017 - dzień 3

Wczoraj na RW Camp 2017 skończyła się zabawa, a zaczęły się góry. Dzień zaczął się wycieczką biegową na Szrenicę, a skończył treningiem na stadionie, który wszystkim obozowiczom pokazał, jak wielki drzemie w nich potencjał.

Obóz biegowy RW Camp 2017 - dzień 2

Wydarzenia nabrały tempa! Drugi dzień RW Camp 2017 łączył w sobie to, co w bieganiu lubimy najbardziej, czyli indywidualne podejście i treningi w fajnej grupie.

Obóz biegowy RW Camp 2017 - dzień 1

Zaczęło się! Wczoraj wczesnym popołudniem uczestnicy wakacyjnego obozu biegowego RW Camp 2017 spotkali się po raz pierwszy w Interferie Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie!

Runner's World Camp 2017

RW Camp 2017: Obóz treningowy z Runner's World - szczegóły oferty

Chcesz zbudować formę z Runner’s World? To możliwe! Już w sierpniu organizujemy kolejny obóz biegowy RW. Treningi pod okiem znakomitych trenerów biegowych, spotkania z elitą, wykłady i zajęcia z techniki biegania, świetna atmosfera - czekają na Ciebie!

Puma NetFit: buty pod pełną kontrolą

Kontynuując tradycję rozwijania innowacyjnego podejścia do obuwia sportowego, marka PUMA zaprezentowała NETFIT - unikalny system sznurowania, oferujący nieograniczone możliwości związane ze zmianami i dostosowywaniem formy i stylu sneakersów.

Interferie - biegaj w Szklarskiej Porębie

Górskie krajobrazy, tysiące kilometrów doskonale przygotowanych tras biegowych i narciarskich oraz komfortowy wypoczynek w INTERFERIE Sport Hotel Bornit. Wszystko to sprawia, że w Szklarskiej Porębie dobrze czują się nie tylko rowerzyści czy triathloniści, ale przede wszystkim biegacze i narciarze biegowi.

Runner's World Camp 2016, obóz Runner's World, obóz Szklarska Poręba

Runner's World Camp 2016 [FOTORELACJA]

W 5 dni nie zbudujesz formy, ale nauczysz się, jak biegać przez lata i cieszyć się z treningu. Taka idea przyświeca obozom organizowanym przez Runner's World. Sukcesy jego uczestników dowodzą, że to dobry kierunek. Zobacz, jak poznawaliśmy arkana biegania w 2016 roku w Szklarskiej Porębie.