Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
Runner's World Camp 2017

RW Camp 2017: Obóz treningowy z Runner's World - szczegóły oferty

Chcesz zbudować formę z Runner’s World? To możliwe! Już w sierpniu organizujemy kolejny obóz biegowy RW. Treningi pod okiem znakomitych trenerów biegowych, spotkania z elitą, wykłady i zajęcia z techniki biegania, świetna atmosfera - czekają na Ciebie!

Puma Netfit: buty pod pełną kontrolą

Kontynuując tradycję rozwijania innowacyjnego podejścia do obuwia sportowego, marka PUMA zaprezentowała NETFIT - unikalny system sznurowania, oferujący nieograniczone możliwości związane ze zmianami i dostosowywaniem formy i stylu sneakersów.

Interferie Sport Hotel Bornit

Interferie - Biegaj w Szklarskiej Porębie

Górskie krajobrazy, tysiące kilometrów doskonale przygotowanych tras i komfortowy wypoczynek w INTERFERIE Sport Hotel Bornit. Wszystko to sprawia, że w Szklarskiej Porębie dobrze czują się nie tylko rowerzyści czy triathloniści, ale przede wszystkim biegacze.

Runner's World Camp 2016, obóz Runner's World, obóz Szklarska Poręba

Runner's World Camp 2016 [FOTORELACJA]

W 5 dni nie zbudujesz formy, ale nauczysz się, jak biegać przez lata i cieszyć się z treningu. Taka idea przyświeca obozom organizowanym przez Runner's World. Sukcesy jego uczestników dowodzą, że to dobry kierunek. Zobacz, jak poznawaliśmy arkana biegania w 2016 roku w Szklarskiej Porębie.