[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Chcesz nauczyć się biegać na nartach z Runner’s World?
Już w styczniu organizujemy pierwszy
obóz biegowo-narciarski RW w Szklarskiej Porębie!


Partnerzy obozu:

 • Yoko
 • Enervit
 • XC Life Tomasz Kałużny
 • Interferie.pl
 • Bike Maraton
 • Sonko
 • Ssangyong
 • Silva

Najlepszy sposób na utrzymanie formy zimą!

Nauczysz się biegać na nartach pod okiem najlepszych trenerów narciarstwa biegowego na kultowych trasach Polany Jakuszyckiej. Poznasz teorię i praktykę techniki biegania na nartach, zarówno stylem klasycznym, jak i łyżwowym.

Już po kilku dniach treningów będziesz w stanie wystartować w zawodach w narciarstwie biegowym Enervit Classic na dystansie 5 kilometrów. I będziesz się przy tym świetnie bawić!

Wzmocnisz wszystkie mięśnie

Oszczędzisz stawy

Połączysz trening z przygodą

Dostaniesz od nas:

 • możliwość biegania na nowych nartach i butach firmy YOKO
 • noclegi w Interferie Sport Hotel Bornit
 • pełne wyżywienie
 • transfery na miejsca treningów
 • dwa specjalistyczne treningi dziennie prowadzone przez Tomasza Kałużnego
 • konsultacje trenerskie
 • indywidualne programy dietetyczne
 • masaż sportowy
 • bezpłatny wstęp do aquaparku
 • wykłady z technik biegania na nartach

RW Ski&Run Camp 2018: obóz treningowy z Runner's World - szczegóły oferty

Chcesz przez zimę zbudować z Runner’s World formę na nowy sezon? To możliwe! Już w styczniu organizujemy pierwszy w historii narciarsko-biegowy obóz treningowy RW. Zajęcia pod okiem wybitnych trenerów, wykłady i indywidualne konsultacje ze specjalistami, zakwaterowanie w 4-gwazdkowym hotelu, świetna atmosfera i nowe przyjaźnie czekają na Ciebie!

Czołówki Silva: najlepsze dla biegaczy

Uczestnicy pierwszego w historii obozu narciarsko-biegowego RW Ski&Run Camp będą mieli szansę zapoznać się z najnowszymi czołówkami dla biegaczy Explore 2 oraz Silva Trail Runner 3, zaprojektowanymi przez  skandynawską markę Silva w taki sposób, by niezawodnie służyły biegaczom w najtrudniejszych nawet warunkach.

Smaczne inspiracje od Sonko

O zdrowe przekąski dla uczestników obozu RW Ski&Run Camp 2018 zadba firma Sonko - producent wysokiej jakości, smacznych i zdrowych produktów, które z powodzeniem możecie wykorzystać w swojej diecie.

SsangYong: zawodnik z charyzmą i towarzysz podróży

Czym wyróżniają się Rexton G4 i Korando, czyli nowe modele marki SsangYong? Każdy czymś innym! Ten pierwszy to solidny zawodnik z charyzmą, drugi będzie nieodłącznym towarzyszem Twoich podróży. O zaletach obu samochodów przekonają się już w styczniu uczestnicy obozu RW Ski&Run Camp 2018.

Yoko - sprzęt dla wymagających narciarzy

Dla uczestników RW Ski&Run Camp 2018 przygotowaliśmy najnowsze narty i buty biegowe renomowanej fińskiej marki Yoko, która od blisko 35 lat dostarcza sprzęt czołowym reprezentantom krajów skandynawskich.

Enervit - suplementy dla tych, którzy kochają sport

Uczestnicy obozu narciarsko-biegowego RW Ski&Run Camp 2018 będą mieć do swojej dyspozycji szeroką gamę suplementów diety marki Enervit, przeznaczonych dla osób aktywnie uprawiających sport.

Interferie - biegaj w Szklarskiej Porębie

Górskie krajobrazy, tysiące kilometrów doskonale przygotowanych tras biegowych i narciarskich oraz komfortowy wypoczynek w INTERFERIE Sport Hotel Bornit. Wszystko to sprawia, że w Szklarskiej Porębie dobrze czują się nie tylko rowerzyści czy triathloniści, ale przede wszystkim biegacze i narciarze biegowi.