Limitowane superstartówki New Balance z okazji Maratonu Nowojorskiego

Już w niedzielę (6 listopada) startuje największy maraton na świecie – TCS New York City Marathon. New Balance, sponsor techniczny tego biegu, przygotował z tej okazji specjalną kolekcję. Jednym z jej elementów jest limitowane, przedpremierowe wydanie modelu FuelCell Super Comp Elite v3, który jest już dostępny również w Polsce.

Limitowane superstartówki New Balance z okazji Maratonu Nowojorskiego New Balance
fot. New Balance

"Tegoroczna kolekcja New Balance z okazji TCS NYC Marathon to wyraz uznania dla wszystkiego, co bieganie przynosi Nowemu Jorkowi i każdemu biegaczowi, który przyjeżdża na największy na świecie maraton. Kolekcja celebruje wszystko to, co jest kwintesencją Nowego Jorku poprzez włączenie wizerunków Empire State Building, drapaczy chmur i wspaniałych krajobrazów miejskich" - informuje marka w komunikacie prasowym.

W tym roku New Balance położył nacisk na zastosowanie bardziej ekologicznych materiałów i procesów produkcyjnych w wielu elementach kolekcji.

"Jesteśmy podekscytowani powrotem do Nowego Jorku na TCS New York City Marathon – mówi Kevin Fitzpatrick, New Balance Global Director of Performance Marketing. - Zawsze rezerwujemy niektóre z naszych najbardziej topowych produktów, aby zapewnić obsługę globalnej społeczności biegowej, która przybywa do Nowego Jorku każdego roku. W tym roku jesteśmy niezwykle dumni, że możemy zaprezentować nasz najbardziej zaawansowany jak dotąd superbut – FuelCell Super Comp Elite v3. Limitowana kolorystyka NYC to pierwsza okazja dla biegaczy, aby wypróbować model FuelCell Super Comp Elite v3 przed jego oficjalną premierą w lutym 2023 roku".

Limitowane superstartówki New Balance z okazji Maratonu Nowojorskiego New Balance
fot. New Balance

Jak zapewniają przedstawiciele marki, model FuelCell Super Comp Elite v3 to najwyższy model startowy stworzony, aby zoptymalizować wyniki na królewskim dystansie. Za imponujący zwrot energii i poziom responsywności butów ma odpowiadać połączenie amortyzacji FuelCell z innowacyjną technologią Energy Arc – płytką z włókna węglowego, umieszczoną pomiędzy dwoma warstwami pianki.

Ergonomiczna i jednolita konstrukcja cholewki zapewnia dopasowanie i wsparcie podczas docelowego startu. Pomaga w tym też jednoczęściowy, zintegrowany z cholewką i oddychający język. FuelCell Super Comp Elite v3 to lekkie i oddychające buty pełne podnoszących wydajność rozwiązań technologicznych stworzone dla maratończyków, którzy nigdy nie odpuszczają.

Limitowane superstartówki New Balance z okazji Maratonu Nowojorskiego New Balance
fot. New Balance

Specyfikacja:

  • Model zaprojektowany specjalnie na TCS New York City Marathon
  • Waga: 228 g
  • Drop: 4 mm
  • Typ nawierzchni: twarde, asfaltowe i betonowe
  • Rodzaj stopy: neutralna/supinacja
  • Zastosowane technologie: FuelCell i Energy Arc

Model FuelCell Super Comp Elite v3 w limitowanej edycji na TCS NYC Marathon jest dostępny na stronie nbsklep.pl

NB

Zobacz również:
REKLAMA
}