[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Czas na Bieg po Nowe Życie w Warszawie

Już za tydzień sztafety nordic walking złożone m.in. z osób po przeszczepach oraz gwiazd świata filmu, teatru, telewizji, sportu, muzyki i mediów staną na starcie 13. Biegu Po Nowe Życie - największego sportowego wydarzenia w Polsce wspierającego ideę transplantacji narządów.

13. Bieg Po Nowe Życie już 15 września w Warszawie

15 września odbędzie się 13. Bieg po Nowe Życie, najważniejsze wydarzenie wspierające polską transplantologię. Znane osoby ze świata filmu, teatru, estrady, muzyki, mediów i sportu oraz osoby po przeszczepieniu w większości skupione w Polskim Stowarzyszeniu Sportu po Transplantacji, które żyją dzięki przeszczepionym narządom, spotkają się w marszu nordic walking, po raz pierwszy zorganizowanym przy stołecznym Pałacu Kultury i Nauki, w Parku Świętokrzyskim. Marsz wystartuje punktualnie o godz. 12:00.

Bieg po Nowe Życie, który po raz kolejny wspiera Runners World, to rozpoczęty siedem lat temu projekt społeczny promujący działania prozdrowotne, edukację w zakresie transplantacji narządów oraz aktywizację społeczeństwa do świadomego oddawania narządów do przeszczepu i przeszczepu rodzinnego. Dotychczas odbyło się 12 edycji tego wydarzenia - osiem razy organizowano je w Wiśle i czterokrotnie w Warszawie.

REKLAMA

Bieg po Nowe Życie dotyka jednego z najważniejszych tematów współczesnego społeczeństwa – problemu transplantacji narządów i świadomego dawstwa oraz przeszczepów rodzinnych. Wzmacnia świadomość społeczną, pokazując, jak ważne są oświadczenia woli. Udowadnia także, że sport pozwala przyspieszyć rehabilitację.

Nie byłoby Biegu po Nowe Życie, gdyby nie udział w wydarzeniu osób po przeszczepieniu. Pokazują oni ludziom zdrowym, że po transplantacji organów można wrócić do normalnego życia i sprawności fizycznej. To najważniejszy cel, który wyznacza sobie Bieg po Nowe Życie – wydarzenie, w którym od 2011 wzięło udział ponad 250 gwiazd świata filmu, teatru, telewizji, sportu, muzyki i mediów oraz ponad 100 osób po przeszczepach. Na starcie Biegu po Nowe Życie stanęło do tej pory ponad pół tysiąca sztafet, spośród których aż 60 to zespoły wystawione przed media.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij