Nowa kolekcja trailowa ASICS już w sprzedaży

Marka ASICS wprowadza na rynek nową kolekcję produktów przeznaczonych do biegania w terenie. W jej skład wchodzi obuwie na wymagające nawierzchnie oraz odzież na każde warunki pogodowe.

Nowa kolekcja trailowa ASICS już w sprzedaży ASICS
fot. ASICS

Trailowa kolekcja ASICS ma wspierać biegaczy w odkrywaniu nowych szlaków. Solidna przyczepność butów na nierównych nawierzchniach oznacza, że stopy biegaczy są chronione, przez co nie muszą martwić się o utrzymywanie równowagi.

REKLAMA

Model Fuji Lite 2 został wyposażony w autorską technologię ASICSGrip, odpowiadającej za szybkość i przyczepność na każdym terenie, podczas gdy rozwiązanie FlyteFoam zapewnia trwałą amortyzację. Wraz z nowymi butami, debiutuje odzież biegowa FujiTrail. Lekki, oddychający materiał i ergonomiczne cechy konstrukcyjne gwarantują pełną swobodę ruchów nawet na najbardziej wymagających szlakach.

Nowa kolekcja jest dostępna w sprzedaży od 1 września na ASICS.com, ButyJana.pl oraz w Sklepach Biegacza.

FT

Zobacz również:
Twoja ręce i ramiona też biorą udział w bieganiu - i wcale nie chodzi o unoszenie ich w geście zwycięstwa na mecie maratonu czy pozdrawianie mijanych na treningu biegaczy. Są ważne dla prawidłowej techniki biegu i zapewniają dodatkowy napęd, kiedy Twoje nogi zaczyna dopadać zmęczenie. Popracuj nad ich siłą, a będzie Ci łatwiej pokonywać kolejne kilometry. Zobacz, jaki trening przygotuje je do biegania.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA