Triumph 19: najlepiej amortyzowane buty treningowe Saucony

Najnowsza, dziewiętnasta już edycja modelu Triumph to but biegowy z największą amortyzacją w ofercie marki Saucony. Wszystko w nim sprawia, że każdego dnia jest się gotowym na więcej i więcej biegania, a po treningu możesz w nich ruszyć na spotkanie ze znajomymi.

Triumph 19: najlepiej amortyzowane buty treningowe Saucony Saucony
fot. materiały prasowe

Dzięki wykorzystaniu technologii FORMIT, wierzch buta otula i dopasowuje się do każdej stopy niczym skarpetka, dając poczucie pełnego komfortu. Cholewka, wykonana z trwałej, pojedynczej siateczki, zapewnia lepszą oddychalność przy mniejszej wadze.

REKLAMA

Techniczne parametry tego modelu również wywołują entuzjazm. Wyjątkowo miękka podeszwa środkowa PWRRUN+ zapewnia niespotykaną wcześniej amortyzację i poczucie lekkości nawet po przebiegnięciu wielu kilometrów. Ta lekkość oraz trwała podeszwa zewnętrzna XT-900 sprawią, że dasz się tym butom ponieść w nieznane.

Z kolei dzięki zamszowym elementom zdobiącym wierzch buta, można bez większego problemu ruszyć z treningu wprost na spotkanie ze znajomymi. Poza niezaprzeczalnymi walorami designerskimi, model ten posiada jeszcze jedną ważną cechę - jego ślad węglowy został zmniejszony dzięki wykorzystaniu w produkcji materiałów z recyklingu.

Model Saucony Triumph 19 dostępny jest w wersji zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn

Sugerowana cena detaliczna: 699 złotych, runexpert.pl

ST

Zobacz również:
Spokojne kilometry, które stanowią ogromną większość Twojego kilometrażu podczas treningów, to fundament planów treningowych biegaczy długodystansowych. Pytanie jednak brzmi: czy przypadkiem nie pokonujesz ich za szybko albo za wolno? Sprawdź, jakie tempo na długie, swobodne wybiegania będzie odpowiednie dla Ciebie, biorąc pod uwagę Twoje cele, doświadczenie oraz pozostałe obciążenia treningowe.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA