Runner's World poleca:

Sprzęt

jak wykorzystać numer startowy, jak odświeżyć buty, co zrobić z koszulkami biegowymi, jak pokazać medale biegowe Sprzęt

Recykling po zawodach. Co zrobić z biegowymi gadżetami?

Wystarczy, że spojrzysz na numer startowy lub koszulkę z debiutu i już wracają wspomnienia. Nie skazuj ich na zapomnienie na dnie szafy. Niech żyją i przypominają. Zobacz, jak nadać drugie życie numerom startowym, starym koszulkom z zawodów, medalom i butom.

Pakiet na sukces. Twoja startowa lista „to-do” Sprzęt

Lista kontrolna przed biegiem: Co zabrać ze sobą na start?

Zabierz wszystko, co potrzeba na zawody, żeby biec ze spokojną głową. Przygotuj sobie swoją listę kontrolną, którą tylko będziesz odhaczać podczas pakowania. Jej tworzenie zacznij od przejrzenia tej uniwersalnej, w której znajdziesz najpotrzebniejsze rzeczy.

Jak wybrać słuchawki do biegania? Sprzęt

Jak wybrać słuchawki dla sportowca?

Większość sportowców nie potrafi wyobrazić sobie treningu bez muzyki. Podczas biegu czy codziennych ćwiczeń wzmacniających warto korzystać ze słuchawek dedykowanych sportowcom, aby treningu nie przerywała konieczność ciągłego poprawiania słuchawek.

Pokemon GO, bieganie Pokemon GO, jak szybko łapać pokemony Sprzęt

Pokemon GO, czyli nowa motywacja do biegania

Nie ma już chyba osoby w Polsce, która nie słyszałaby o nowej mobilnej grze z Pokemonami w roli głównej. Celem jest złapać jak najwięcej małych stworków. I ta pogoń okazuje się świetną motywacją do rozpoczęcia aktywnego trybu życia. Sprawdź, jak bieganie pomaga w grze.

Sposoby na śmierdzące buty Sprzęt

Buty a brzydki zapach. Sposoby na śmierdzące obuwie

Wstrzymujesz oddech przy ubieraniu butów biegowych? Wygląda na to, że w Twoim bucie rozgościły się obce, stwory spokrewnione ze skunksem. Na szczęście można je łatwo wyprosić. Zobacz, jak skutecznie pozbyć się brzydkiego zapachu ze sportowego obuwia.

Kalenji Kiprace Trail 3, Kalenji Kiprun Trail XT6, buty Kalenji Sprzęt

Terenowy napęd Kalenji: Kiprace Trail 3 i Kiprun Trail XT6

Kiedy zamieniasz asfalt na piach, błoto, leśną ścieżkę lub kamienie, potrzebujesz butów, które dadzą Ci pewność i komfort na każdym kroku. Sprawdź Kiprun Trail XT 6 i Kiprace Trail 3.

Bielenda Akcesoria

Męskie kosmetyki: pielęgnacja twarzy

Czasy, gdy jedynym kosmetykiem akceptowanym przez mężczyzn była pasta do zębów, minęły bezpowrotnie. Dziś świetny wygląd to nie przywilej. To wymóg. Oto kilka wskazówek, jak skutecznie zadbać o skórę twarzy i wyglądać dobrze w każdej sytuacji.

Skechers Sprzęt

Skechers GOrun 4 - styl w parze z technologią

Innowacyjne rozwiązania technologiczne i wyrazisty, wielobarwny design - Skechers GOrun 4 to sprawdzony wybór na każdy etap biegowej kariery! Lekkie buty stworzone zostały z myślą o osiąganiu szybkości i zadowalających efektów treningowych.

Kalenji Kiprun LD, Kalenji Kiprun SD, test butów Kalenji Sprzęt

Recenzja butów Kalenji Kiprun LD i SD

Wspólne geny – odmienne charaktery. Buty Kalenji Kiprun LD i SD są jak rodzeństwo: na pierwszy rzut oka widzisz przede wszystkim ich podobieństwo. Jednak przy bliższym poznaniu nie masz wątpliwości, że mimo wspólnych cech mocno różnią się charakterem.

Jak sznurować buty? Sprzęt

Jak wiązać buty do biegania? Historia węzła idealnego

Ta pozornie banalna historia może zmienić twoje życie. Opowiada o człowieku, który wyznaczył sobie bardzo szlachetny cel - zmianę sposobu, w jaki na świecie wiąże się sznurówki. Możesz się śmiać, ale najprawdopodobniej Ty też wiążesz je niewłaściwie.

bieżnia lekkoatletyczna, tory bieżnia Sprzęt

Ciekawe bieżnie lekkoatletyczne na świecie [PRZEGLĄD]

Słyszysz "bieżnia" i od razu wyobrażasz sobie pomarańczowy, podzielony na tory owal wokół zielonej trawy. Jak się okazuje - bieżnia bieżni nierówna. Niejeden projektant pozwolił sobie puścić wodze fantazji. Zobacz, gdzie wyszło to dobrze, a gdzie trochę gorzej.

bieganie na bieżni, reklamy biegowe, promocja biegania Sprzęt

Pewnego razu w kinie. Widzowie zaskoczeni na seansie [WIDEO]

Pojawiają się nagle w niespodziewanych miejscach, przyciągają jak magnes i potem równie szybko znikają. Ale ekscytacja osób, które miały szczęście znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie, zostaje. Zobacz, dlaczego kilku szczęściarzy nigdy nie zapomni wizyty w kinie czy na stacji metra.

Runner's WorldPorady dla biegaczy

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij