Runner's World poleca:

Asics Gel-FujiRunnegade: pazury z cholewką

Poleć ten artykuł:

Szybkie trailowe buty dla fanów przygody i przyrody. Twoje stopy uzbrojone w te buty nabiorą dużej pewności w terenie. Ochronią Cię też przed trudnymi warunkami. Przeczytaj, jak ten model sprawdził się w boju.

Pierwsze wrażenie

Na pierwszy rzut kobiecym okiem przyciągają zestawieniem kolorów. Damska wersja jest po prostu wesoła: fioletowo-różowa cholewka, żółto-limonkowa podeszwa i pomarańczowe sznurówki. Męski model w odcieniach zieleni, z pomarańczową podeszwą jest bardziej w stylu moro, więc w męskie gusta też powinny trafić.

Po „drapieżnej” podeszwie od razu widać, że to buty terenowe, a biorąc je do ręki zadziwiła mnie ich lekkość. Nie pozostawało nic innego, jak sprawdzić, czy rzeczywiście są szybkie i wygodne. W praktyce najbardziej obawiałam się tego ostatniego. Moje wątpliwości przy pierwszym założeniu wzbudziła, jak mi się zdawało, sztywna, niemal bezszwowa cholewka. Miałam wrażenie, że przy przetaczaniu stopy ten materiał przypominający grube płótno po prostu będzie się zaginał i wbijał w grzbiet stopy powodując otarcia albo co najmniej dyskomfort.

Tagi: Asics Gel-FujiRunnegade recenzja | Asics Gel-FujiRunnegade test | Asics Gel-FujiRunnegade opinie

Oceń artykuł:

3.3

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

Runner's WorldPorady dla biegaczy

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij