Runner's World poleca:

Made in Poland, czyli sprzęt biegowy prosto z Polski

Poleć ten artykuł:

Cudze chwalicie, swego nie znacie. Produkty dla biegaczy w 100% „made in Poland” mogą śmiało konkurować z wyrobami wielkich, globalnych koncernów. Wiele z nich pewnie znasz od dawna, a nie miałeś pojęcia, że pochodzą z Polski. Zobacz sam, które marki budują rodzimy biznes.

Okazuje się, że Polacy nie gęsi i swój sprzęt biegowy mają, w dodatku nie gorszy do tego zagranicznego. Więcej – niektóre produkty są nawet lepsze, a na pewno tańsze. Runner's World wyłonił polskie firmy, które do tego całą linię produkcyjną mają w kraju (jest szansa, że część podatków pójdzie na polski sport) i niektórzy mogą pobiegać w sprzęcie wyprodukowanym własnymi rękami.

Historie założycieli tych firm ukazują ludzi z pasją, zakochanych w bieganiu. Udało im się pomysł i emocje przekuć na biznes. Niektóre z firm nie wyszły jeszcze z garażu i są manufakturami, jak np. producent sandałów biegowych Monk; inne – jak Brubeck czy ALE – mają najnowocześniejsze linie produkcyjne na świecie.

Chcą podbić Europę, a nawet świat. Tego sprzętu biegowego „made in Poland” nie musisz kupować z powodu Święta Niepodległości – on jest po prostu dobry.

Tagi: polski producent | sprzęt biegowy | polskie produkty dla biegaczy

Oceń artykuł:

3.4

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

Runner's WorldPorady dla biegaczy

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij