Runner's World poleca:

Męskie kosmetyki: pielęgnacja twarzy

Poleć ten artykuł:

Czasy, gdy jedynym kosmetykiem akceptowanym przez mężczyzn była pasta do zębów, minęły bezpowrotnie. Dziś świetny wygląd to nie przywilej. To wymóg. Oto kilka wskazówek, jak skutecznie zadbać o skórę twarzy i wyglądać dobrze w każdej sytuacji.

Bielenda

Czy gruboskórni mężczyźni to mit? Otóż nie! Skóra mężczyzn różni się od kobiecej. Posiada większą ilość warstw lipidowych, jest lepiej ukrwiona, charakteryzuje się wyższą zawartością kolagenu i elastyny. Nie znaczy to jednak, że nie potrzebuje codziennej dawki składników odżywczych. Mężczyźni, tak samo jak kobiety, zasługują na odpowiednią pielęgnację, dostosowaną do indywidualnych wymagań.

Bielenda Kosmetyki Naturalne stworzyła, bogatą w składniki aktywne linię produktów dostosowanych do problemów i potrzeb męskiej skóry. Seria Only for Men dzięki zastosowaniu innowacyjnych formuł stanowi kompleksowy program ochronny i pielęgnacyjny dla mężczyzn w każdym wieku. Super Mat, Extra Energy i Strong Power to trzy kategorie kosmetyków odpowiadające na wyzwania, jakie stawia skóra na każdym etapie życia. 

Na kolejnych stronach znajdziesz kosmetyki dobrane do Twojego typu cery.

Tagi: Bielenda | kosmetyki do twarzy | męskie kosmetyki

Oceń artykuł:

5.0

Skomentuj (1)

Forrest, 20 maja 2016, 10:00

Problem w tym, że większość kosemtyków nie działa tak, jak sgeruje producent.
przejdź do forum

Runner's WorldPorady dla biegaczy

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij