Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ

2


OCEŃ
3.5

Ty i Twoje buty: historia przyjaźni

Często to miłość od pierwszego wejrzenia. Wystarczy jedno spojrzenie, jeden dotyk, żeby poczuć i zrozumieć, że stworzysz z nimi idealny trójkącik na setki kilometrów. Buty do biegania. Przedstaw nam historię waszej przyjaźni, a być może w waszym związku pojawi się ktoś nowy...

Jak pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, tak buty są najlepszym przyjacielem biegacza. Od momentu wypakowania z pudełka do czasu, aż dokonają żywota - dosłownie nie odstępują Cię na krok. Towarzyszą Ci na każdym treningu i podczas zawodów, dzielnie znoszą ciężką harówkę przed ważnymi startami i lekko niosą Cię w czasie wakacyjnego truchtania. Biegają z Tobą w deszczu i w pełnym słońcu, o świcie, w południe i po zmroku.

Przedstaw nam historię waszej przyjaźni i prześlij zdjęcia, które potwierdzą, że z Twoimi butami łączy Cię wyjątkowa więź. Chętnie dowiemy się, co powiesz nam o waszym wspólnym bieganiu, ale jesteśmy też bardzo ciekawi, co Twoje buty sądzą o Tobie i waszej współpracy. Kreatywne podejście do tematu bardzo mile widziane.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy najciekawsze historie i fotografie. Ich autorzy dostaną od nas nowe buty do biegania, ale coś za coś - w zamian będą musieli słowem i obrazem udokumentować swoje wspólne biegowe perypetie w ciągu całego sezonu. Ich relacje i zdjęcia posłużą nam póżniej do stworzenia artykułu o związku między biegaczem a jego butami.

Poszukujemy zarówno zaawansowanych, jak i początkujących - ale trenujących regularnie - biegaczy; takich, którzy preferują biegi uliczne i takich, którzy biegają głównie po górach lub w terenie. Jeśli uważasz, że historia Twoja i Twoich butów jest warta opublikowania w "Runner's World", przedstaw ją nam, wypełniając formularz zgłoszeniowy - na wasze opowieści czekamy do końca lutego.

 

RW

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  guest test post bbcode html http://googlee.te/ simple
  ~GuestPaism, 2017-04-13 05:49:37
 • avatar
  zgłoś
  guest test post bbcode html http://googlee.te/ simple
  ~GuestPaism, 2017-03-01 09:32:44
 • avatar
  zgłoś
  guest test post bbcode html http://googlee.te/ simple
  ~GuestPaism, 2017-01-27 00:12:36
 • avatar
  zgłoś

  Runner's World" data-cid="15548" data-time="1392195275">Często to miłość od pierwszego wejrzenia. Wystarczy jedno spojrzenie, jeden dotyk, by zrozumieć, że stworzysz z nimi idealny trójkącik na setki kilometrów. Buty do biegania. Przedstaw nam historię waszej przyjaźni, a być może w waszym związku pojawi się ktoś nowy...

  PaulinaL, 2014-03-09 19:03:39
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij