Runner's World poleca:

Muzyka do biegania: Zastrzyk mocy na treningu

Poleć ten artykuł:

Muzyka potrafi dodać skrzydeł na trasie. Poprawia Twoją wydajność i pozwala czerpać jeszcze więcej przyjemności z treningu, bo odsuwa uwagę od narastającego zmęczenia. To legalny mentalny doping. Posłuchaj energetyzującej składanki Czytelników RW.

muzyka, słuchawki

Kiedy słyszysz skoczną muzykę, nogi same rwą się do tańca. Gdy słuchasz „Eye of The Tiger” z Rocky’ego podczas biegu, Twoja głowa znajduje gdzieś zachomikowane pokłady energii. Dajesz z siebie jeszcze więcej mocy.

Wykorzystanie takich numerów podczas mocniejszych treningów lub zawodów sprawi, że nawet duży wysiłek będzie łatwiej i dłużej wytrzymać. Muzyka ma potężną moc motywowania do cięższej pracy. Odradzamy stosowania podczas lekkiego biegania, żeby nie przekroczyć dozwolonej prędkości. 

W czasie treningów najlepiej wykorzystać muzykę, która będzie odpowiadała Twojemu gustowi muzycznemu. Ale jak nie masz pomysłu, co powinno znaleźć się na takiej składance do bieganie, to przychodzimy Ci z pomocą.

W zestawieniu TOP 25 znalazły się utwory, które wskazali sami Czytelnicy RW, jako te kawałki, które pomagają w chwilach kryzysu i sprawiają, że nogi same chcą więcej i mocniej.  

Spróbuj, czy na Ciebie też tak zadziała:

1. Muse - Uprising

2. Europe - The Final Countdown

3. Iggy Pop - Lust for Life

4. Rammstein - Ich Will

5. Wiewiórka na Drzewie - Rzeźnik

Tagi: motywacja | muzyka | trening

Oceń artykuł:

3.0

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

Runner's WorldPorady dla biegaczy

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij