Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Numer specjalny RW już w kioskach!

"Runner's World Extra. Trener dla początkujących", pierwszy numer specjalny RW, już czeka na Ciebie w Twoim kiosku! Na 140 stronach tego przewodnika dla biegaczy znajdziesz odpowiedzi na 175 kluczowych pytań dotyczących biegania plus plany treningowe na 5 i 10 km.

Numer specjalny Runner's World Extra. Trener dla początkujących

Jeśli myślisz, że bieganie jest łatwe, to… masz rację. Ale niekoniecznie jest proste. Bieganie masz zakodowane w swoim kodzie genetycznym i z pewnością nie musisz doskonalić go podczas długich lat studiów. Mylisz się jednak, jeśli sądzisz, że o bieganiu nie można rozprawiać godzinami. Szczególnie gdy połkniesz już biegowego bakcyla.

"Po kilku latach wydawania »Runner’s World« nadal jestem zdumiony, jak wiele pytań - w większości bardzo interesujących - rodzi się w głowach ludzi zaczynających biegać" - pisze w edytorialu Marek Dudziński, redaktor naczelny miesięcznika "Runner’s World".

Dlatego właśnie przygotowaliśmy to wydanie specjalne "Runner's World". Dziewięć rozdziałów tego liczącego aż 140 stron kompendium wiedzy o bieganiu da Ci odpowiedzi na 175 najczęstszych pytań dotyczących dobrego treningu, odżywiania, motywowania się do regularnego wychodzenia na biegowe ścieżki, sprzętu i unikania kontuzji.

"Z naszego numeru specjalnego dowiesz się, jak zacząć biegać, aby już nigdy nie przestać, jak trenować i co jeść, by gubić kilogramy, jak planować treningi i nie tracić motywacji, jak bieg wpływa na Twoje zdrowie oraz jak zapobiec kontuzjom i leczyć urazy - wylicza Marek Dudziński. - Sporo miejsca poświęciliśmy również na informacje, jak bez problemu dotrzeć do mety podczas zawodów i jak pobić życiowe rekordy na 5 i 10 km. Podpowiemy Ci także, jak mądrze zainwestować w sprzęt, który sprawi, że bieganie będzie bardziej komfortowe, łatwiejsze i bezpieczne, oraz przedstawiamy sylwetki znanych osób, które są takimi samymi biegaczami, jak Ty".

Numer specjalny "Runner's World Extra. Trener dla początkujących" przyda się głównie biegaczom rozpoczynającym dopiero swoją przygodę z tym sportem, ale nawet jeśli jesteś zaawansowanym miłośnikiem biegania i masz za sobą kilka maratonów, znajdziesz w nim nowe patenty, które pozwolą Ci bić kolejne życiowe rekordy. "Polecam Ci szczególnie programy treningowe w ostatnim rozdziale, które pozwolą urwać kolejne sekundy, a nawet minuty z Twojej życiówki" - dodaje Marek Dudziński.

"Mamy nadzieję, że "Runner’s World Extra. Trener dla początkujących" sprawi, że będzie nas coraz więcej na biegowych trasach. A co za tym idzie, coraz więcej zadowolonych z życia biegaczy poza nimi" - uważa redaktor naczelny RW.

Numer specjalny "Runner’s World Extra. Trener dla początkujących" pozostanie w sprzedaży do końca lipca. Znajdziesz go w sieciowych salonach prasowych, na stacjach benzynowych, w działach z prasą super- i hipermarketów oraz wielu innych punktach dystrybucji prasy. Cena egzemplarza wynosi 19 złotych. Przypominamy, że wydania specjalne nie są objęte prenumeratą.

Zobacz spis treści numeru specjalnego "Runner's World Extra. Trener dla początkujących" »

RW

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś

  SunnyAngel" data-cid="2189" data-time="1373439157 napisał(-a):
  "Nadal czekam na odpowiedź z ogromnym zniecierpliwieniem i zaciekawieniem :blink:"
  Prawie 3 miesiące później.... i co? Nadal chętnie poznam odpowiedź.
  SunnyAngel, 2013-08-21 12:33:01
 • avatar
  zgłoś
  Nadal czekam na odpowiedź z ogromnym zniecierpliwieniem i zaciekawieniem :blink:

  SunnyAngel, 2013-07-10 08:52:37
 • avatar
  zgłoś
  Witam:-)
  I jak z ta odpowiedzią na powyższy problem? Jestem tym też zainteresowany. Chcę zacząć i nie wiem czy dobrze to będzie przebiegał ten trening:-)

  Grześ, 2013-06-26 12:30:53
 • avatar
  zgłoś
  Poproszę redaktorów, aby czym prędzej przyjrzeli się temu programowi i udzielili wyjaśnień.
   
  Pozdrawiam
  RW Admin

  RW Admin, 2013-06-13 12:13:26
 • avatar
  zgłoś
  W efekcie nikt na posta nie odpowiedział, a ja kupiłam numer specjalny całkiem niedawno i też mnie ten trening zastanawia. Czy znajdzie się jakaś dobra dusza, która wyjaśniłaby, o co w tym wszystkim chodzi? Chciałabym się jakoś porządnie i z głową za to zabrać, ale dziwnie mi to wygląda (ostatni tydzień planu - 4x2 min biegu i 6 min marszu, kiedy mamy zaczynać od minutowego marszu? może to na odwrót  ;) ?).

  Mycha, 2013-06-12 11:00:01
 • avatar
  zgłoś
  Ja mam pytanie co do treningu ze strony 131 dla ambitnych amatorów. Nie znam się na bieganiu i dopiero zaczynam, dlatego zastanawia mnie dlaczego od 5 tygodnia intensywność treningu spada i więcej jest maszerowania niż biegania? Czy może jest to jakiś błąd w druku i minuty biegowe są pomylone z minutami marszu? Skoro moim celem jest ciągłe bieganie to czemu mam w 8 tygodniu biegać tylko 2 minuty, a przez 6 maszerować?

  SunnyAngel, 2013-05-28 10:04:14
 • avatar
  zgłoś
  Realizuję plan dla początkujących i jestem zadowolona =) widzę efekty =)

  Rozalka, 2013-05-16 11:14:53
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij