Runner's World poleca:

Numer specjalny RW już w kioskach!

Poleć ten artykuł:

"Runner's World Extra. Trener dla początkujących", pierwszy numer specjalny RW, już czeka na Ciebie w Twoim kiosku! Na 140 stronach tego przewodnika dla biegaczy znajdziesz odpowiedzi na 175 kluczowych pytań dotyczących biegania plus plany treningowe na 5 i 10 km.

Numer specjalny Runner's World Extra. Trener dla początkujących

Jeśli myślisz, że bieganie jest łatwe, to… masz rację. Ale niekoniecznie jest proste. Bieganie masz zakodowane w swoim kodzie genetycznym i z pewnością nie musisz doskonalić go podczas długich lat studiów. Mylisz się jednak, jeśli sądzisz, że o bieganiu nie można rozprawiać godzinami. Szczególnie gdy połkniesz już biegowego bakcyla.

"Po kilku latach wydawania »Runner’s World« nadal jestem zdumiony, jak wiele pytań - w większości bardzo interesujących - rodzi się w głowach ludzi zaczynających biegać" - pisze w edytorialu Marek Dudziński, redaktor naczelny miesięcznika "Runner’s World".

Dlatego właśnie przygotowaliśmy to wydanie specjalne "Runner's World". Dziewięć rozdziałów tego liczącego aż 140 stron kompendium wiedzy o bieganiu da Ci odpowiedzi na 175 najczęstszych pytań dotyczących dobrego treningu, odżywiania, motywowania się do regularnego wychodzenia na biegowe ścieżki, sprzętu i unikania kontuzji.

"Z naszego numeru specjalnego dowiesz się, jak zacząć biegać , aby już nigdy nie przestać, jak trenować i co jeść, by gubić kilogramy, jak planować treningi i nie tracić motywacji, jak bieg wpływa na Twoje zdrowie oraz jak zapobiec kontuzjom i leczyć urazy - wylicza Marek Dudziński. - Sporo miejsca poświęciliśmy również na informacje, jak bez problemu dotrzeć do mety podczas zawodów i jak pobić życiowe rekordy na 5 i 10 km. Podpowiemy Ci także, jak mądrze zainwestować w sprzęt, który sprawi, że bieganie będzie bardziej komfortowe, łatwiejsze i bezpieczne, oraz przedstawiamy sylwetki znanych osób, które są takimi samymi biegaczami, jak Ty".

Numer specjalny "Runner's World Extra. Trener dla początkujących" przyda się głównie biegaczom rozpoczynającym dopiero swoją przygodę z tym sportem, ale nawet jeśli jesteś zaawansowanym miłośnikiem biegania i masz za sobą kilka maratonów, znajdziesz w nim nowe patenty, które pozwolą Ci bić kolejne życiowe rekordy. "Polecam Ci szczególnie programy treningowe w ostatnim rozdziale, które pozwolą urwać kolejne sekundy, a nawet minuty z Twojej życiówki" - dodaje Marek Dudziński.

"Mamy nadzieję, że "Runner’s World Extra. Trener dla początkujących" sprawi, że będzie nas coraz więcej na biegowych trasach. A co za tym idzie, coraz więcej zadowolonych z życia biegaczy poza nimi" - uważa redaktor naczelny RW.

Numer specjalny "Runner’s World Extra. Trener dla początkujących" pozostanie w sprzedaży do końca lipca. Znajdziesz go w sieciowych salonach prasowych, na stacjach benzynowych, w działach z prasą super- i hipermarketów oraz wielu innych punktach dystrybucji prasy. Cena egzemplarza wynosi 19 złotych. Przypominamy, że wydania specjalne nie są objęte prenumeratą.

Zobacz spis treści numeru specjalnego "Runner's World Extra. Trener dla początkujących" »

RW

Tagi: Runner's World | numer specjalny | trening | dieta | zdrowie | sprzęt | regeneracja | plan treningowy

Oceń artykuł:

3.8

Skomentuj (7)

SunnyAngel, 21 sierpnia 2013, 12:33

Nadal czekam na odpowiedź z ogromnym zniecierpliwieniem i zaciekawieniem :blink:
Prawie 3 miesiące później.... i co? Nadal chętnie poznam odpowiedź.

SunnyAngel, 10 lipca 2013, 08:52

Nadal czekam na odpowiedź z ogromnym zniecierpliwieniem i zaciekawieniem :blink:

Grześ, 26 czerwca 2013, 12:30

Witam:-) I jak z ta odpowiedzią na powyższy problem? Jestem tym też zainteresowany. Chcę zacząć i nie wiem czy dobrze to będzie przebiegał ten trening:-)

RW Admin, 13 czerwca 2013, 12:13

Poproszę redaktorów, aby czym prędzej przyjrzeli się temu programowi i udzielili wyjaśnień.   Pozdrawiam RW Admin

Mycha, 12 czerwca 2013, 11:00

W efekcie nikt na posta nie odpowiedział, a ja kupiłam numer specjalny całkiem niedawno i też mnie ten trening zastanawia. Czy znajdzie się jakaś dobra dusza, która wyjaśniłaby, o co w tym wszystkim chodzi? Chciałabym się jakoś porządnie i z głową za to zabrać, ale dziwnie mi to wygląda (ostatni tydzień planu - 4x2 min biegu i 6 min marszu, kiedy mamy zaczynać od minutowego marszu? może to na odwrót  ;) ?).
przejdź do forum

Runner's WorldPorady dla biegaczy

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij