Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Wyzwanie RW: pobiegnij z nami maraton!

Podejmij Wyzwanie Runner's World, wstąp do 50-osobowej drużyny RW, przygotuj się pod okiem naszych trenerów do maratonu i pokonaj królewski dystans podczas Poznań Maraton 2012!

Po spektakularnym sukcesie ubiegłorocznego Wyzwania Runner's World (zobacz zamieszczone poniżej wideo), którego celem było przygotowanie 50 śmiałków do startu w 21. Philips Półmaratonie Piła, nie mieliśmy żadnych wątpliwości, czy warto kontynuować ten projekt. Nad organizacją kolejnej edycji nie zastanawialiśmy się długo, ale w tym roku podnosimy jednak poprzeczkę - zadaniem dla 50 osób, które podejmą Wyzwanie Runner's World, będzie przygotowanie się do maratonu, a próbę pokonania królewskiego dystansu uczestnicy akcji podejmą jesienią podczas największego polskiego biegu na 42,195 km - 13. Poznań Maratonu.

 

 

Czym jest Wyzwanie Runner's World 2012?

Wyzwanie Runner's World to możliwość trenowania do maratonu według indywidualnych planów, stworzonych specjalnie dla uczestników akcji. Biegacze, którzy do niej przystąpią, staną się członkami zespołu Wyzwanie Runner's World i będą mogli przez cały 16-tygodniowy okres przygotowań korzystać z fachowej pomocy doświadczonych trenerów RW. Finałem akcji i cyklu treningowego będzie wspólny start w 13. Poznań Maratonie w dniu 14 października 2012 roku.

Kto może wziąć  udział w Wyzwaniu Runner's World?

Wyzwanie Runner's World może podjąć każdy, bez względu na płeć, wiek i staż biegowy. Jedyne warunki to ukończone 18 lat, aktualne orzeczenie lekarza o braku przeciwwskazań do uprawiania sportów wytrzymałościowych i chęć podjęcia wyzwania.

Co oferujemy w ramach Wyzwania Runner's World?

Zgłoś swój udział w Wyzwaniu Runner's World, a dostaniesz od nas:

 • 16-tygodniową opiekę trenera Runner's World
 • indywidualny program treningowy
 • start w 13. Poznań Maratonie bez żadnych opłat
 • wstęp do Strefy Runner's World VIP na Poznań Maratonie 2012 (rejestracja, odbiór numerów startowych, szatnia, napoje, strefa relaksu: masaż)
 • techniczną koszulkę startową New Balance z logo akcji
 • zniżkę specjalną na zakup sprzętu sportowego New Balance (30% rabatu)
 • dodatkowo możesz także wygrać weekend z Volvo V40!

Ile kosztuje udział w Wyzwaniu Runner's World?

Koszt uczestnictwa w 4-miesięcznym cyklu przygotowań pod okiem trenerów RW to jedyne 299 zł, czyli mniej niż 3 zł dziennie. Uwaga! Kwota ta musi być wpłacona w całości przed rozpoczęciem akcji na podane przez nas konto bankowe.

Jak można podjąć Wyzwanie Runner's World?

Aby wziąć udział w Wyzwaniu Runner's World, wystarczy po prostu wypełnić formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego do Wyzwania RW zakwalifikowanych zostanie 50 pierwszych osób, które prawidłowo wypełnią formularz, a następnie - po skontaktowaniu się z nimi redakcji RW - dokonają przelewem płatności za udział w akcji.

W przypadku, gdy ktoś z tej pięćdziesiątki zrezygnuje z uczestnictwa w akcji jeszcze przed jej rozpoczęciem lub w określonym terminie nie dokona wpłaty pieniędzy, na jego miejsce zostanie przyjęta osoba z listy rezerwowej, stworzonej według kolejności zgłoszeń.

Listę osób zakwalifikowanych do Wyzwania Runner's World powered by Volvo podamy na stronie www.runners-world.pl/konkursy najpóźniej 9 kwietnia (poniedziałek) w godzinach popołudniowych. Z osobami, które zostaną przyjęte do udziału w akcji, skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.

 

Zapisy zostały zakończone, zobacz listę 50 osób zakwalifikowanych
 do udziału w Wyzwaniu RW 2012 powered by Volvo - kliknij tutaj

 

RW

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Kiedy kolejne zapisy? Bardzo chciałabym wziąć udział w tego typu akcji
  moris, 2012-06-05 15:45:38
 • avatar
  zgłoś
  Właśnie się dowiedziałem, na którym miejscu byłem na liście - na 51...
  Niestety ponieważ jednemu z uczestników prytrafiła się kontuzja (nie wiem ,kto to był, ale życzę powrotu do zdrowia i mimo wszystko uczestnictwa w maratonie Poznaniu) - wskoczyłem do "top 50"
  A więc - "na pohybel niedowiarkom" - czas zakasać [s]rękawy[/s] skarpety i do boju
  Obiecuję dzielić się swoimi wrażeniami z treningów i (mam nadzieję po szczęśliwym zakończeniu) samego maratonu ...
  Lech, 2012-05-31 22:07:42
 • avatar
  zgłoś
  Oblężenie faktycznie musiało być duże, skoro już 10 minut po rozpoczęciu zapisów zabrakło miejsc. Swoja drogą - ciekawy jestem na którym miejscu wylądowałem o tej 12.10?
  Lech
  'herson' timestamp='1334172747' napisał(-a):
  Bez przesady, co ma Warszawa do maratonu w Poznaniu? Gdyby na liście znalazło się 49 nazwisk z Wrocławia, można byłoby uznać to za dziwne. Zanim udało mi się wysłać ankietę, wyrzuciło mnie 3-4 razy, więc strona nie była zablokowana, jedynie nad wyraz oblegana, co chyba wcale nie dziwi w przypadku takiej akcji.

  Lech, 2012-04-12 17:31:40
 • avatar
  zgłoś
  Bez przesady, co ma Warszawa do maratonu w Poznaniu? Gdyby na liście znalazło się 49 nazwisk z Wrocławia, można byłoby uznać to za dziwne. Zanim udało mi się wysłać ankietę, wyrzuciło mnie 3-4 razy, więc strona nie była zablokowana, jedynie nad wyraz oblegana, co chyba wcale nie dziwi w przypadku takiej akcji.
  herson, 2012-04-11 21:32:27
 • avatar
  zgłoś
  Zgadzam się strona była zablokowana osobiście jestem rozgoryczony , przegladając listę całe mnóstwo ludzi z Warszaway i Poznania dość kontrowersyjne . Można uznać nawet stronnicze , wydawało mi się że taka instytucja jak RW podejdzie do sprawy bardziej profesjonalnie . gratuluję RW takiej akcji.
  barbel, 2012-04-10 20:46:24
 • avatar
  zgłoś
  Szkoda, od 11.55 strona była zablokowana. O 12.10 udało mi się wypełnić zgłoszenie.... i nic... nie ma TOP50
  Lech, 2012-04-08 06:54:54
 • avatar
  zgłoś
  Czy dostaliście jakieś potwierdzenie na maila, że wysłaliście zgłoszenie? ;>
  kasiawrz, 2012-04-06 13:45:59
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij