Zapisz się na RW Ski&Run Camp 2019!

 

Chcesz przez zimę zbudować z Runner’s World formę na nowy sezon? To możliwe! Już w lutym organizujemy drugi w historii narciarsko-biegowy obóz treningowy RW, na który zapraszamy każdego, bez względu na umiejętności, wiek i płeć. Zajęcia pod okiem wybitnych trenerów, wykłady i indywidualne konsultacje ze specjalistami, zakwaterowanie w 4-gwazdkowym hotelu, świetna atmosfera i nowe przyjaźnie czekają na Ciebie!

Już na początku 2019 roku w Szklarskiej Porębie i jej malowniczych okolicach, m.in. na kultowych trasach Polany Jakuszyckiej, dwudziestka Czytelników RW pod okiem znakomitego trenera narciarstwa biegowego Tomasza Kałużnego, mistrza świata w nartorolkach i wielokrotnego medalisty mistrzostw Polski w biegach narciarskich, będzie zgłębiać tajniki tej dyscypliny sportu. W ciągu 5 dni intensywnych zajęć uczestnicy RW Ski&Run Camp 2019 poznają teorię i praktykę techniki biegania na nartach, zarówno stylem klasycznym, jak i łyżwowym, jednocześnie budując kondycję i spalając zbędne kilogramy przed zbliżającym się wielkimi krokami nowym sezonem biegowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej i wziąć udział w premierowej edycji RW Ski&Run Camp? Kliknij "Dalej" na dole strony, aby poznać szczegóły i wysłać swoje zgłoszenie!