[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Alpejski finisz RW Super Bieg: 4F Świeradów Run już w niedzielę!

Już w najbliższą niedzielę, 8 października, wielki finał Runner's World Super Bieg! W Świeradowie-Zdroju poznamy nie tylko zwycięzców ostatnich zawodów cyklu - biegu alpejskiego 4F Świeradów RUN - ale i triumfatorów całej serii. Wciąż można się zarejestrować, ale warto się pospieszyć - limit uczestników to tylko 500 osób.

Runner's World Super Bieg 2017 zbliża się do końca sezonu i ze wszystkich tegorocznych edycji cyklu pozostała już tylko jedna - dla wielu najważniejsza. 8 października z dolnej stacji kolei gondolowej SKI&SUN Świeradów-Zdrój wystartuje 4F Świeradów RUN - jeden z najlepiej ocenianych biegów alpejskich w Polsce.

To już czwarta edycja tego biegu, który po raz drugi znalazł się w kalendarzu Runner's World Super Bieg. Drugi raz pełni również rolę gospodarza finału. To tu będzie można zdobyć ostatnie punkty do klasyfikacji generalnej i to tu odbędzie się uroczysta dekoracja zwycięzców biegu oraz zwycięzców całego cyklu Runner's World Super Bieg.

REKLAMA

4F Świeradów RUN to także jedyny alpejski bieg zaliczany do RWSB. Rywalizacja toczyć się będzie na dwóch dystansach - 15 i 10 km. W obu przypadkach meta zlokalizowana będzie przy górnej stacji kolei, tuż pod szczytem Stogu Izerskiego. Dla wszystkich finisherów, jak zwykle, gratisowy powrót wyciągiem w dół.

Jeśli chodzi o klasyfikację generalną, to dystans 15 km pełni w Świeradowie rolę zwyczajowego w RWSB półmaratonu, a "dycha" pozostaje "dychą", z tym że będzie to "dycha" w stylu alpejskim. Bieg na 15 km to 630 m przewyższenia, a 10 km to 560 m w pionie.

Dodatkowym dystansem będzie sprinterski bieg na 2,7 km, a na dystansie 10 km odbędzie się ponadto Bieg o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Świeradów.

Na zawodniczki i zawodników czekają ostatnie w sezonie pakiety startowe (startujący otrzymują w nich kolejne upominki, zgodnie z liczbą startów w cyklu) wzbogacone o techniczne pamiątkowe koszulki wyprodukowane specjalnie na bieg w Świeradowie. Jeśli więc ktoś zadebiutuje w cyklu RWSB dopiero w tym ostatnim biegu - wyjedzie ze Świeradowa z dwiema koszulkami.

Na mecie czekać będzie oczywiście punkt odżywczy i pamiątkowe medale, a po zjeździe na dół ciepły posiłek. Potem zaplanowana jest dekoracja zwycięzców i dekoracja najlepszych zawodników w klasyfikacji generalnej, która oficjalnie zakończy Runner's World Super Bieg 2017.

Warto się pospieszyć z decyzją o starcie, ponieważ limit zgłoszeń został określony na 500 osób.

8 października, niedziela, godz. 11:00, dolna stacja SKI&SUN Świeradów - Zdrój.

Więcej szczegółów na stronie superbieg.pl.

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij