[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Bądź z nami na Biegu Konstytucji 3 Maja w Warszawie

Limit pakietów na tę imprezę został wyczerpany w rekordowym czasie. Zainteresowanie dowodzi, że to tutaj spotkają się w czasie majówki miłośnicy biegania. Nie może tam zabraknąć Ciebie! Jeśli startujesz, odbierz kartkę "biegnę dla Emila". Jeśli nie, przyjdź kibicować innym zawodnikom!

Bieg Konstytucji 3 Maja, Warszawska Triada Biegowa materiały prasowe

Konstytucja 3 Maja była pierwszą tego typu ustawą zasadniczą w Europie. Uznaje się ją za ukoronowanie wszystkiego, co dobre i oświecone w polskiej historii i kulturze. Od roku 1990 ponownie obchodzimy rocznicę jej uchwalenia jako święto państwowe, a biegacze już po raz 26 będą czcić je po swojemu, czyli wystartują w Biegu Konstytucji 3 maja w Warszawie. Te zawody rozpoczną tegoroczną Warszawską Triadę Biegową, odbywającą się pod hasłem „Zabiegaj o pamięć”.

Jeśli nie startujesz, to przyjdź na trasę i wspomóż swoim dopingiem tych, którzy 3 maja zmierzą się z dystansem 5 km. Początek imprezy, jak co roku, będzie o godz. 11.00, ale pół godziny wcześniej swoją rywalizacje, już po raz piąty rozpoczną wszystkie dzieciaki. Maluchy mogą pościgać się w Biegu z Maskotką. Udział wyłącznie z ukochaną przytulanką.

REKLAMA

Bieg główny ruszy na Alei Tomasza Hopfera, czyli przy Agrykoli. Trasa prowadzi ul. Łazienkowską. Potem pół kilometra ul. Czerniakowską, skręt w ul. Szwoleżerów. W oddali Pałac Myśliwiecki: fragment dawnej infrastruktury Łazienek Królewskich, zbudowany z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, który Konstytucję 3 maja podpisał. Na 3 km kibicuje inny król i to nie byle jaki, bo sam Jan III Sobieski, patrzący z wznoszącego się na kamiennym moście pomnika. W okolicach 4 km pojawia się symbol współczesnej polityki, czyli gmach Sejmu RP. Meta przy ul. Rozbrat.

Mapa Biegu Konstytucji 3 Maja (kliknij, żeby powiększyć)

Jeśli jesteś jednym z 5 tysięcy zawodników i zawodniczek, którzy wystartują w Biegu Konstytucji 3 Maja, to masz nie tylko szansę na świetną zabawę, ale również, a może przede wszystkim, możesz zmienić przyszłość 5-letniego Emila.

Chłopiec urodził się ze skomplikowaną wadą serca. Szansą na jego wyleczenie i uratowanie mu życia jest operacja w USA, która musi odbyć się w najbliższych miesiącach. Planowane są jeszcze 2-3 zabiegi, na które rodzice zbierają środki.

Emil jest podopiecznym Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”. Jeśli 3 maja co najmniej 200 zawodników przypnie do koszulki kartkę „biegnę dla Emila” i dotrze z nią do mety, Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę na operację chłopca. Kartki będą do odbioru w dniu imprezy w namiocie PKO Banku Polskiego na Agrykoli w godz. 9.30-11.00.

Bieg Konstytucji 3 Maja statystyki z 2015 roku:

 • Pierwsza kobieta: Anna Łapińska – 18:19
 • Pierwszy mężczyzna: Michał Kaczmarek – 14:54
 • Wystartowało: 3524
 • Ukończyło: 3517
 • Wyniki z 2015 roku:
  14:00-20:00 – 4%
  20:00-25:00 – 27%
  25:00-30:00 – 38%
  30:00:35:00– 23%
  35:00:40:00– 7%
  >40:00 - 1%

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij