[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Bieg Urodzinowy PKO z Bankiem Polskim – trasa [GDYNIA, 18.02]

Nabierz wiatru w żagle i pokuś się o życiówkę na szybkiej trasie urodzinowej nadmorskiej „dziesiątki”. Zobacz, jak została poprowadzona trasa Biegu Urodzinowego PKO z Bankiem Polskim, który odbędzie się 18 lutego w Gdyni, i zacznij sezon świetnym wynikiem w biegu na 10 km.

Bieg Urodzinowy z PKO z Bankiem Polskim – trasa Zacznij sezon urodzinowym 10 km w Gdyni. (fot.shutterstock.com

Start/meta

Bieg rozpocznie się przy hali sportowo-widowiskowej Gdynia Arena, jednej z najnowocześniejszych hal w Polsce, cechującej się doskonałą akustyką, co czyni ją unikatową w porównaniu do innych tego typu obiektów. Na pierwszych 300 m czekać Cię będą dwa zakręty bliskie 90 stopniom: pierwszy w lewo, drugi w prawo. Po nich bieg ul. Łużycką, czyli przez biznesowo-biurowe centrum miasta.

2-3 km

W dalszej części trasy miniesz Pomorski Park Naukowo- Technologiczny (A) – największe miejsce wspierające innowacyjne projekty w kraju, a także Centrum Nauki Experyment – jedno z pierwszych polskich centrów nauki, które od ponad 10 lat łączy naukę i zabawę w atrakcyjną formę spędzania czasu. W tym miejscu czeka Cię lekki zbieg aleją Zwycięstwa.

4-5 km

Czwarty kilometr rozpocznie się tuż przed siedzibą urzędu miejskiego i pomnikiem ofiar masakry na Wybrzeżu w grudniu 1970 roku. To najszybszy fragment trasy, który kończy się nad samym morzem, na Bulwarze Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego (B), którym pokonasz ponad tysiąc kolejnych metrów. Tutaj też znajdzie się punkt nawodnienia.

6-7 km

Ten etap to muzea Marynarki Wojennej oraz miasta Gdyni, największy teatr muzyczny w Polsce im. Danuty Baduszkowej (C), a także Gdyńska Szkoła Filmowa. Przed 6. kilometrem rozpoczniesz podbieg, osiągający kąt nachylenia 2,5% i wiodący najbardziej znaną arterią w mieście. Świętojańska była pierwszą ulicą, poza drogami prowadzącymi do morza, która została wybrukowana i urządzona zgodnie z ówczesnym planem miasta. Obecnie wypełniona jest eleganckimi sklepami, restauracjami i pubami, a czynsze w lokalach należą do najwyższych w kraju.

Zza kulis

Gdynia kocha bieganie, a zawodnicy kochają Gdynię. Dlatego właśnie to miasto za nieco ponad dwa lata będzie gospodarzem mistrzostw świata w półmaratonie. Bieg Urodzinowy rozpocznie jednak równie ważny cykl biegów na Pomorzu. W skład PKO Grand Prix Gdyni wchodzą także Bieg Europejski, Nocny Bieg Świętojański oraz Bieg Niepodległości.

Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim

Strona organizatora: grandprixgdyni.pl/bieg-urodzinowy

Miejsce: Gdynia / Polska

Wyniki z 2017 roku:

Najlepsza kobieta: M. Czapiewska, 36:36

Najlepszy mężczyzna: T. Grycko, 29:53

Ukończyło: 4196

  • 0:40 – 5%
  • 0:40-0:45 – 11,2%
  • 0:45-0:50 – 19,7%
  • 0:50-1:00 – 41,2%
  • > 1:00 – 22,9%

Trasa Biegu Urodzinowego PKO z Bankiem Polskim

 

REKLAMA

REKLAMA

Bieg Urodzinowy z PKO z Bankiem Polskim – trasa Trasa Biegu Urodzinowego PKO z Bankiem Polskim.

RW 01-02/2018 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij