[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Biegaj i zarabiaj na PZU Festiwalu Biegowym

Dotychczas na finansowe gratyfikacje za występy w biegach ulicznych czy górskich w Polsce mogli liczyć wyłącznie najszybsi biegacze. Od teraz taką możliwość otrzymują wszyscy zawodnicy, którzy zameldują się na mecie biegu.

festiwal biegowy materiały prasowe

„Biegaj i zarabiaj” to unikalna w skali kraju akcja promocyjna Fundacji „Festiwal Biegów”, dedykowana uczestnikom PZU Festiwalu Biegowego i posiadaczom Karty Biegacza.

Każdy kilometr ukończony w Krynicy-Zdrój (6. PZU Festiwal Biegowy odbędzie się w dniach 11-13 września), to złotówka przelana na rachunek bankowy przypisany do Twojej Karty Biegacza. Aby przystąpić do promocji, należy zarejestrować się na 6. PZU Festiwal Biegowy i w zgłoszeniu podać numer posiadanej Karty Biegacza z funkcją pre-paid. Następnie należy zarejestrować się do promocji  poprzez formularz dostępny na ww.festiwalbiegow.pl. Osoby, które zarejestrowały się na Festiwal bez Karty Biegacza, mogą o nią wystąpić i przesłać zgłoszenie do promocji – wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na stronie Festiwalu. Warto zarejestrować się już dziś, gdyż tylko do końca maja obowiązują niższe opłaty startowe.

1 km to 1 zł, 10 km to 10 zł, itd. Sumy kilometrów zaokrąglane będą do pełnych złotówek zgodnie z zasadami matematyki (np. ukończony Koral Maraton na pełnym dystansie 42,195 km to 42 zł dopisane do rachunku Karty Biegacza). Przelew środków na konto Karty Biegacza, odpowiadający jednostkowo liczbie kilometrów przebytych w biegach 6. PZU Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój, nastąpi do 31 grudnia 2015 roku. Wypłaty środków z rachunku można dokonać zgodnie z zasadami użytkowania karty pre-paid.

Promocja adresowana jest do  biegaczy i biegaczek uczestniczących w biegach 6. PZU Festiwalu Biegowym w Krynicy-Zdrój, którzy posiadają Kartę Biegacza i uaktywnili funkcjonalność pre-paid karty (instrukcja jak to zrobić dołączana jest do Karty). Udział w promocji mogą dokonać wyłącznie osoby, które ukończyły 13 lat i dopełniły wszelkich formalności – w tym finansowych – związanych z uczestnictwem w krynickiej imprezie.

Lista biegów objętych promocją „Biegaj i zarabiaj” w 2015 roku zawiera konkurencje 6. PZU Festiwalu Biegowego z dystansami od 10 km wzwyż. Są to:

  • Życiowa Dziesiątka
  • Bieg na 15 km
  • Półmaraton
  • Koral Maraton
  • Bieg Górski 34 km
  • Ultramaraton 64 km
  • Bieg 7 Dolin 100 km

– „Biegaj i zarabiaj” to pierwszy taki projekt w historii polskich biegów, promujący aktywność fizyczną, bieganie i imprezy biegowe,  a w szczególności PZU Festiwal Biegowy. Dajemy biegaczom kolejny powód do startu w Krynicy – wyjaśnia Anna Czerwińska, prezes Fundacji „Festiwal Biegów”, inicjatora projektu. – Promocja pozwoli także zaznajomić się z funkcjami, jakie oferuje dziś Karta Biegacza. Program partnerski obejmuje dziś ponad 350 firm, które przygotowały dla posiadaczy Karty zniżki od 5 do nawet 30% na swoje produkty i usługi.

Sam projekt będzie sukcesywnie rozwijany i docelowo obejmie wszystkie biegi PZU Festiwalu Biegowego oraz imprezy partnerskie Fundacji „Festiwal Biegów”, w tym Ligi Festiwalu Biegów. – Rozmawiamy z partnerami – wyjaśnia Anna Czerwińska.  

Formularze zgłoszeniowe na www.festiwalbiegow.pl

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij