[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Eksplozja mocy z Men Expert Survival Race 2015

Druga edycja biegu Men Expert Survival Race powraca z jeszcze większą siłą! W tym roku nie ma taryfy ulgowej. Każdy uczestnik na własnej skórze pozna co to walka o przetrwanie w miejskiej przestrzeni, która przeobraża się w prawdziwą dżunglę

survival race, biegi przeszkodowe materiały prasowe

Śmiałkowie, którzy zdecydują się podjąć wyzwanie będą mieli okazję do przetestowania swoich możliwości w obliczu żywiołów atakujących z każdej strony. Rowy z wodą, powalone drzewa, błotne tory, maksymalne zmęczenie, pot ściekający strużkami po twarzy i wbijające się wszędzie siano zmuszą Survivalowców do wydobycia z siebie ogromnych pokładów energii. Czy jesteś na to gotowy? 

W 2015 roku pierwsze uderzenie miejskiego cyklu biegów Men Expert Survival Race odbędzie się we Wrocławiu. Już 24 maja wyciśniemy z Was siódme poty na zupełnie nowej trasie. Zostaniecie uciorani w nadodrzańskim błocie, przepędzenie przez muł Morskiego Oka oraz ostatecznie pobici na podbiegach Kilimandżaro. To nie wszystko! Resztkę sił wyciągnie z Was 30 przeszkód specjalnie skonstruowanych na tę okazję. Jesteście gotowi na potężne uderzenie adrenaliny i prawdziwy pokaz hartu ducha w dążeniu do zwycięstwa?

Men Expert Survival Race to prawdziwe wyzwanie dla osób, które trenowały do tej pory tradycyjne sporty biegowe. Solidna dawka wrażeń oraz prawdziwy wycisk fizyczny jeszcze bardziej motywują do walki. Survivalowa rozgrywka to nie tylko zmagania z własnym ciałem. To także wspólna zabawa w gronie sportowych zapaleńców oraz możliwość poznania ludzi z podobną pasją.

Do biegu, gotowi, start!

W biegu startować mogą zarówno kobiety jak i mężczyźni, którzy nie boją się mocnych wrażeń. Wystarczy dawka samozaparcia, chęć do zmierzenia się z własnymi słabościami oraz żądza nowych, ekscytujących przygód. Uczestnicy mogą samodzielnie zdecydować, która trasa jest dostosowana do ich możliwości. Do wyboru są trzy różne szlaki:

  • WARRIOR: trasa łatwiejsza (5 km) najeżona 20 przeszkodami, idealna dla wstępujących dopiero na ring Wojowników,
  • HERO: trasa o długości 10 km naszpikowana 30 przeszkodami, w sam raz dla wprawionych w boju Bohaterów,
  • LEGEND: do pokonania dystans 10 km z 30 przeszkodami, trasa tylko dla Orłów (start w elitarnym gronie zawodników).

Coś dla ducha, ciała i umysłu

Men Expert Survival Race to nie tylko sportowe zmagania. Dzięki Waszemu hartowi ducha, nieskończonym pokładom endorfin oraz zamiłowaniu do dobrej zabawy pomożemy malutkiej Lenie.

Już dziś zacznijcie szykować się do survivalowego uderzenia. Dajcie się porwać sportowym emocjom odkrywając zupełnie nowe oblicze sportu, które zawładnie Waszym umysłem!

Wszystkie biegi objęte są honorowymi patronatami prezydentów miast.

Men Expert Survival Race [terminy startów]

W 2015 roku cykl miejskich biegów z przeszkodami Men Expert Survival Race zawojuje 6 największych miast w Polsce.

Pierwsze starcie rozegra się już 24 maja we Wrocławiu. Następnie fala mocy przejdzie przez Kraków (7 czerwca) oraz Warszawę (21 czerwca), aby jesienią uderzyć w Katowicach (6 września), Poznaniu (27 września) i Gdyni (11 października).

Zapisy i więcej informacji o wydarzeniu na oficjalnej stronie:  www.survivalrace.pl

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij