[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘ



OCEŃ
5.0

Gorilas Run Warsaw: goryle pobiegną przez Warszawę!

Miejskie bieganie staje się coraz bardziej popularne. Wkrótce w Warszawie udowodni to stołeczna grupa biegowa Gorilas Run Warsaw, która zaprasza na jedyne w swoim rodzaju miejskie bieganie!

Miejskie bieganie staje się coraz bardziej popularne. Wkrótce w Warszawie udowodni to stołeczna grupa biegowa Gorilas Run Warsaw, która zaprasza na jedyne w swoim rodzaju miejskie bieganie!

Już 8 października 17 drużyn wystartuje z różnych punktów rozsianych na mapie Warszawy. Uczestnicy nie będą znali dokładnego przebiegu trasy. Otrzymają jedynie informację o miejscu startu i dystansie, jaki mają do pokonania. Skąd więc będą wiedzieli, dokąd mają biec? Każda z grup będzie prowadzona przez liderów, którymi zostały osoby aktywne, nie wyobrażające sobie życia bez biegania. Wśród liderów znaleźli się m.in. Olga Frycz, Mikołaj Krawczyk, Alan Andersz, Jakub Kucner, a także członkowie Gorilas Run Warsaw.

Bieg przewidziany jest na zaledwie 500 osób. Warto więc rejestrować się, gdy tylko ruszą zapisy! By dołączyć do biegu, należy wypełnić formularz na stronie www.gorila.pl/bieg i wybrać drużynę, do której pragnie się dołączyć. Jednocześnie otrzymuje się informację o liderze, który jej przewodzi, dystansie oraz miejscu i godzinie startu.

Udział w biegu jest bezpłatny. Więcej informacji o biegu można znaleźć na facebookowym wydarzeniu facebook.com/events/1237814966269950.

Piknik biegowy

Bieg zakończy się piknikiem sportowym w ogrodzie klubu Iskra na Polu Mokotowskim, gdzie uczestników wydarzenia będzie czekać wiele atrakcji. Academia Gorila zaplanowała pokazy sztuk walki, takich jak MMA czy muay thai. Chętni będą mogli skorzystać z darmowych porad trenerów i dietetyków. Dla najmłodszych przygotowano strefę z zabawami i treningami. Nie zabraknie również relaksującej muzyki i dobrego jedzenia. Przygotowano także strefę marki Reebok, w której będzie można przetestować i wygrać jej biegowe produkty.

R

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij