Gorilas Run Warsaw: goryle pobiegną przez Warszawę!

Miejskie bieganie staje się coraz bardziej popularne. Wkrótce w Warszawie udowodni to stołeczna grupa biegowa Gorilas Run Warsaw, która zaprasza na jedyne w swoim rodzaju miejskie bieganie!

Miejskie bieganie staje się coraz bardziej popularne. Wkrótce w Warszawie udowodni to stołeczna grupa biegowa Gorilas Run Warsaw, która zaprasza na jedyne w swoim rodzaju miejskie bieganie!

Już 8 października 17 drużyn wystartuje z różnych punktów rozsianych na mapie Warszawy. Uczestnicy nie będą znali dokładnego przebiegu trasy. Otrzymają jedynie informację o miejscu startu i dystansie, jaki mają do pokonania. Skąd więc będą wiedzieli, dokąd mają biec? Każda z grup będzie prowadzona przez liderów, którymi zostały osoby aktywne, nie wyobrażające sobie życia bez biegania. Wśród liderów znaleźli się m.in. Olga Frycz, Mikołaj Krawczyk, Alan Andersz, Jakub Kucner, a także członkowie Gorilas Run Warsaw.

Bieg przewidziany jest na zaledwie 500 osób. Warto więc rejestrować się, gdy tylko ruszą zapisy! By dołączyć do biegu, należy wypełnić formularz na stronie www.gorila.pl/bieg i wybrać drużynę, do której pragnie się dołączyć. Jednocześnie otrzymuje się informację o liderze, który jej przewodzi, dystansie oraz miejscu i godzinie startu.

Udział w biegu jest bezpłatny. Więcej informacji o biegu można znaleźć na facebookowym wydarzeniu facebook.com/events/1237814966269950.

Piknik biegowy

Bieg zakończy się piknikiem sportowym w ogrodzie klubu Iskra na Polu Mokotowskim, gdzie uczestników wydarzenia będzie czekać wiele atrakcji. Academia Gorila zaplanowała pokazy sztuk walki, takich jak MMA czy muay thai. Chętni będą mogli skorzystać z darmowych porad trenerów i dietetyków. Dla najmłodszych przygotowano strefę z zabawami i treningami. Nie zabraknie również relaksującej muzyki i dobrego jedzenia. Przygotowano także strefę marki Reebok, w której będzie można przetestować i wygrać jej biegowe produkty.

R

Zobacz również:
REKLAMA
}