[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Gorilas Run Warsaw: goryle pobiegną przez Warszawę!

Miejskie bieganie staje się coraz bardziej popularne. Wkrótce w Warszawie udowodni to stołeczna grupa biegowa Gorilas Run Warsaw, która zaprasza na jedyne w swoim rodzaju miejskie bieganie!

Miejskie bieganie staje się coraz bardziej popularne. Wkrótce w Warszawie udowodni to stołeczna grupa biegowa Gorilas Run Warsaw, która zaprasza na jedyne w swoim rodzaju miejskie bieganie!

Już 8 października 17 drużyn wystartuje z różnych punktów rozsianych na mapie Warszawy. Uczestnicy nie będą znali dokładnego przebiegu trasy. Otrzymają jedynie informację o miejscu startu i dystansie, jaki mają do pokonania. Skąd więc będą wiedzieli, dokąd mają biec? Każda z grup będzie prowadzona przez liderów, którymi zostały osoby aktywne, nie wyobrażające sobie życia bez biegania. Wśród liderów znaleźli się m.in. Olga Frycz, Mikołaj Krawczyk, Alan Andersz, Jakub Kucner, a także członkowie Gorilas Run Warsaw.

REKLAMA

Bieg przewidziany jest na zaledwie 500 osób. Warto więc rejestrować się, gdy tylko ruszą zapisy! By dołączyć do biegu, należy wypełnić formularz na stronie www.gorila.pl/bieg i wybrać drużynę, do której pragnie się dołączyć. Jednocześnie otrzymuje się informację o liderze, który jej przewodzi, dystansie oraz miejscu i godzinie startu.

Udział w biegu jest bezpłatny. Więcej informacji o biegu można znaleźć na facebookowym wydarzeniu facebook.com/events/1237814966269950.

Piknik biegowy

Bieg zakończy się piknikiem sportowym w ogrodzie klubu Iskra na Polu Mokotowskim, gdzie uczestników wydarzenia będzie czekać wiele atrakcji. Academia Gorila zaplanowała pokazy sztuk walki, takich jak MMA czy muay thai. Chętni będą mogli skorzystać z darmowych porad trenerów i dietetyków. Dla najmłodszych przygotowano strefę z zabawami i treningami. Nie zabraknie również relaksującej muzyki i dobrego jedzenia. Przygotowano także strefę marki Reebok, w której będzie można przetestować i wygrać jej biegowe produkty.

R

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij